Partizani.Net - Forum


Join the forum, it's quick and easy

Partizani.Net - Forum
Partizani.Net - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tema Fundit
» Volejboll Meshkuj, Partizani fiton derbin kundër Studentit
Java 22: Partizani B - Domosdova 4-0 I_icon_minitime2022-02-15, 18:50 nga Admin

» 76 Vjet! Partizani feston pervjetorin
Java 22: Partizani B - Domosdova 4-0 I_icon_minitime2022-02-15, 18:49 nga Admin

» Mjafton Skuka në Korçë, dy gola në 45 minuta
Java 22: Partizani B - Domosdova 4-0 I_icon_minitime2022-02-15, 18:47 nga Admin

» Java 13: PARTIZANI - Apolonia 1-1
Java 22: Partizani B - Domosdova 4-0 I_icon_minitime2021-01-19, 15:48 nga Admin

» Java 15: PARTIZANI - Tirana
Java 22: Partizani B - Domosdova 4-0 I_icon_minitime2021-01-19, 15:47 nga Admin

» Java 14: Skenderbeu - PARTIZANI 1-2
Java 22: Partizani B - Domosdova 4-0 I_icon_minitime2021-01-19, 15:45 nga Admin

» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
Java 22: Partizani B - Domosdova 4-0 I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
Java 22: Partizani B - Domosdova 4-0 I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
Java 22: Partizani B - Domosdova 4-0 I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

Top posting users this week
No user

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Java 22: Partizani B - Domosdova 4-0

Shko poshtë

Java 22: Partizani B - Domosdova 4-0 Empty Java 22: Partizani B - Domosdova 4-0

Mesazh nga Admin 2015-05-07, 15:40

Partizani “B” – Domosdova 4-0
Shënues: Ismaili 1` 14`, Sina 28` I. Gjeçi 37`

Partizani B: Hoxha, Tarja, Dule, Llakaj (Thaçi 76`), Muça, Sallaku (Brahimaj 48`), Sina, A. Gjeçi, Limani (Karameto 78`), Ismaili, I. Gjeçi. Tr: M. Pelinxhi

Domosdova: Çelaj, F. Rira, Xh. Rira, Bozha, Face, Lushi, Tocka (Bozha 77`), Alliu, Mema (M. Karriqi 31`), Beqo (Polisi 58`), L. Karriqi. Tr: L. Rira.

Gjyqtarët: E. Bastari, R. Dobruna, Xh. Mani (Tiranë)
Kartona të verdhë: Limani / Lushi

Një fitore te merituar ka marrë skuadra e Partizanit, dje pasdite në qendrën stërvitore “Interanacional” në Pezë-Helmës. Gjithçka është zgjidhur qysh në pjesën e  parë ku  skuadra e Marko Pilinxhit ka shënuar jo pak por katër herë. Madje, goli parë i ndeshjes është shënuar qysh ne aksionin e parë të ndeshjes me anë të Ismailit. I njëjti autor ka ngritur në 2-0 rezultatin e ndeshjes. me shënimin e golit të dytë, skuadra e Pelinxhit është me superiore  ndaj atyre të mive.  Si rezultat i presionit të ushtruar vjen dhe goli i tretë i ndeshjes që ka për autor Sinën i cili a ditur të jetë i saktë në finalizim. ndërsa në të 37′ Gjeçi, me golin e shënuar ka “vulosur” gjithçka në favor të skuadrës së tij dhe 4-0.  ndërsa në pjesën e dytë me gjithë raste e krijuara skuadra vendase nuk ka mundur të shënoj më, siç duket vendasit u kënaqen me rezultatin e pjesës së parë. Përfundimisht  skuadra e Partizanit renditet e treta në renditje dhe këtë javë do të jetë mysafire në Skrapar. Ndërsa, Domosdova do të presë në fushën e sajë Vorën javën tjetër
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Java 22: Partizani B - Domosdova 4-0 Empty Re: Java 22: Partizani B - Domosdova 4-0

Mesazh nga Admin 2015-05-07, 15:41

Golashenuesit

11 - Igli Gjeci
9 - Lauren Ismailaj
3 - Jurgen Vatnikaj
3 - Brixhild Brahimaj
3 - Santiago Sina
1 - Andi Gjeci
1 - Labinot Ibrahimi
1 - Xhevat Llakaj
1 - Kristi Kurti
1 - Ardian Beqiri
1 - Juxhin Berberi
1 - Renato Sula
1 - Fabio Gjonikaj
1 - Senad Sallaku
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Java 22: Partizani B - Domosdova 4-0 Empty Re: Java 22: Partizani B - Domosdova 4-0

Mesazh nga Admin 2015-05-07, 15:42

Java 22: Partizani B - Domosdova 4-0 Katego11
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Java 22: Partizani B - Domosdova 4-0 Empty Re: Java 22: Partizani B - Domosdova 4-0

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi