Partizani.Net - Forum


Join the forum, it's quick and easy

Partizani.Net - Forum
Partizani.Net - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tema Fundit
» Volejboll Meshkuj, Partizani fiton derbin kundër Studentit
Java 21: Partizani B - Olimpiku 4-2 I_icon_minitime2022-02-15, 18:50 nga Admin

» 76 Vjet! Partizani feston pervjetorin
Java 21: Partizani B - Olimpiku 4-2 I_icon_minitime2022-02-15, 18:49 nga Admin

» Mjafton Skuka në Korçë, dy gola në 45 minuta
Java 21: Partizani B - Olimpiku 4-2 I_icon_minitime2022-02-15, 18:47 nga Admin

» Java 13: PARTIZANI - Apolonia 1-1
Java 21: Partizani B - Olimpiku 4-2 I_icon_minitime2021-01-19, 15:48 nga Admin

» Java 15: PARTIZANI - Tirana
Java 21: Partizani B - Olimpiku 4-2 I_icon_minitime2021-01-19, 15:47 nga Admin

» Java 14: Skenderbeu - PARTIZANI 1-2
Java 21: Partizani B - Olimpiku 4-2 I_icon_minitime2021-01-19, 15:45 nga Admin

» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
Java 21: Partizani B - Olimpiku 4-2 I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
Java 21: Partizani B - Olimpiku 4-2 I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
Java 21: Partizani B - Olimpiku 4-2 I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

Top posting users this week
No user

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Java 21: Partizani B - Olimpiku 4-2

Shko poshtë

Java 21: Partizani B - Olimpiku 4-2 Empty Java 21: Partizani B - Olimpiku 4-2

Mesazh nga Admin 2015-04-27, 17:03

Partizani B – Olimpiku 4-2

Shënues: Ismaili 16`, Sallaku 20`, Brahimaj 42` 52` / Hoxha 8` 48`

Partizani B: Hoxha, Muça, Llakaj, Dulo, Agalliu, Sallaku, A. Gjeçi (Thaçi 63`), Sina, Ismaili, Brahimaj (Daci 67`), I. Gjeçi (Karameto 41`). Tr.: M. Pelinxhi.

Olimpiku: Livani, Omeri, Meto, Azizaj, Sulejmanaj, Hoxha, Asllani, Gjeçi, Mislimi, Kërci (Shima 64`), Tusha (Musollari 39`). Tr.: E. Cuka.

Gjyqtarët: A. Zdrava, E. Gjoni, U. Korra (Elbasani)

Kartona të verdhë: Sina, Thaçi, Daci / Sulejmanaj, Musollari Livani, Duka


Partizani B nuk di të ndalet, madje edhe dje ka arritur që të fitojë një tjetër “derbi” dhe këtë herë ka mundur skuadrën e Olimpikut, me rezultatin 4-2. Ismaili, Sallaku,dhe dopieta e Brahimajt, kanë zhvlerësuar dopietën e Hoxhës së Olimpikut. Partizani vazhdon që të ngjitet dhe duket se të kuqtë nuk kanë ndërmend që të tolerojnë, duke synuar që të paktën të kapin vendin e dytë edhe pse duken shumë larg me pikë, pasi rivalët e tyre nuk ndalen. Gjithsesi, fitorja e djeshme padyshim ka qenë e bukur dhe e merituar për djemtë e trajnerit Marko Pelinxhi.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Java 21: Partizani B - Olimpiku 4-2 Empty Re: Java 21: Partizani B - Olimpiku 4-2

Mesazh nga Admin 2015-04-27, 17:04

10 - Igli Gjeci
7 - Lauren Ismailaj
3 - Jurgen Vatnikaj
3 - Brixhild Brahimaj
2 - Santiago Sina
1 - Andi Gjeci
1 - Labinot Ibrahimi
1 - Xhevat Llakaj
1 - Kristi Kurti
1 - Ardian Beqiri
1 - Juxhin Berberi
1 - Renato Sula
1 - Fabio Gjonikaj
1 - Senad Sallaku
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Java 21: Partizani B - Olimpiku 4-2 Empty Re: Java 21: Partizani B - Olimpiku 4-2

Mesazh nga Admin 2015-04-27, 17:34

Renditja

Java 21: Partizani B - Olimpiku 4-2 11203255_423382041175626_6832328091406270710_n
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Java 21: Partizani B - Olimpiku 4-2 Empty Re: Java 21: Partizani B - Olimpiku 4-2

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi