Partizani.Net - Forum


Join the forum, it's quick and easy

Partizani.Net - Forum
Partizani.Net - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tema Fundit
» Volejboll Meshkuj, Partizani fiton derbin kundër Studentit
Robles Rocha ne provë tek Partizani I_icon_minitime2022-02-15, 18:50 nga Admin

» 76 Vjet! Partizani feston pervjetorin
Robles Rocha ne provë tek Partizani I_icon_minitime2022-02-15, 18:49 nga Admin

» Mjafton Skuka në Korçë, dy gola në 45 minuta
Robles Rocha ne provë tek Partizani I_icon_minitime2022-02-15, 18:47 nga Admin

» Java 13: PARTIZANI - Apolonia 1-1
Robles Rocha ne provë tek Partizani I_icon_minitime2021-01-19, 15:48 nga Admin

» Java 15: PARTIZANI - Tirana
Robles Rocha ne provë tek Partizani I_icon_minitime2021-01-19, 15:47 nga Admin

» Java 14: Skenderbeu - PARTIZANI 1-2
Robles Rocha ne provë tek Partizani I_icon_minitime2021-01-19, 15:45 nga Admin

» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
Robles Rocha ne provë tek Partizani I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
Robles Rocha ne provë tek Partizani I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
Robles Rocha ne provë tek Partizani I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

Top posting users this week
No user

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Robles Rocha ne provë tek Partizani

Shko poshtë

Robles Rocha ne provë tek Partizani Empty Robles Rocha ne provë tek Partizani

Mesazh nga Admin 2015-09-25, 15:58

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer Atlantikun për të mbërritur sot pasdite në Tiranë, ku për disa ditë do të vrojtohet nga trajneri Starova.

23-vjeçari kolumbian, i është rekomanduar drejtuesve të klubit të kuq nga bashkëpatrioti i tij, interisti i shquar Ivan Cordoba, që aktualisht është edhe menaxher i lojtarit.

Karlos Rocha, luan si mesfushor përpara mbrojtjes dhe duke nisur qysh nesër, do të bashkohet dhe do të nisë stërvitjet në radhët e skuadrës së kuqe.

Por, për domosdoshmërinë e kolumbianit do të vendosë trajneri Starova, pasi ta vëzhgojë lojtarin për disa ditë në stërvitjet që do të bëjë me Partizanin.

http://partizani.net/sq/Futboll_lajme/Category/Futboll_lajme/Robles-Rocha-ne-prov%C3%AB-tek-Partizani
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi