Partizani.Net - Forum


Join the forum, it's quick and easy

Partizani.Net - Forum
Partizani.Net - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tema Fundit
» Volejboll Meshkuj, Partizani fiton derbin kundër Studentit
Partizani U17 I_icon_minitime2022-02-15, 18:50 nga Admin

» 76 Vjet! Partizani feston pervjetorin
Partizani U17 I_icon_minitime2022-02-15, 18:49 nga Admin

» Mjafton Skuka në Korçë, dy gola në 45 minuta
Partizani U17 I_icon_minitime2022-02-15, 18:47 nga Admin

» Java 13: PARTIZANI - Apolonia 1-1
Partizani U17 I_icon_minitime2021-01-19, 15:48 nga Admin

» Java 15: PARTIZANI - Tirana
Partizani U17 I_icon_minitime2021-01-19, 15:47 nga Admin

» Java 14: Skenderbeu - PARTIZANI 1-2
Partizani U17 I_icon_minitime2021-01-19, 15:45 nga Admin

» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
Partizani U17 I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
Partizani U17 I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
Partizani U17 I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

Top posting users this week
No user

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Partizani U17

Shko poshtë

Partizani U17 Empty Partizani U17

Mesazh nga Admin 2015-04-07, 20:38

Ndeshja e javes 23 kunder Flamurtarit do te luhet te enjten
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Partizani U17 Empty Re: Partizani U17

Mesazh nga Admin 2015-04-09, 20:24

PARTIZANI U17 2-1 FLAMURTARI
VATNIKAJ 5’ , 79’

Të rinjtë e drejtuar nga traineri Nikolin Çoçlli siguruan një fitore në shifrat 2-1 në takimin e sotëm të luajtur në ish-kompleksin Dinamo. Sulmuesi Vatnikaj me dopietën e e tij në minutën e 5 arriti të zhbllokoi takimin dhe në të 79 minutë të fiksoj rezultatin në shifrat 2-1.
Takimi i radhës i vlefshëm për javën e 24 rezervon takimin Shkëndia Durrësit - Partizani U 17, ditën e Dielë, ora 10:00
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Partizani U17 Empty Re: Partizani U17

Mesazh nga Admin 2015-04-09, 20:34

Golashenuesit U17

9 - Mario Barjamaj
5 - Junildo Vatnikaj
3 - Sherif Kallaku
3 - Endi Hima
2 - Denis Toska
2 - Nikolin Duka
1 - Franci Lala
1 - Seli Qorri
1 - Jurgen Mehmeti
1 - Rei Qurdedi
1 - Aiden Cela
1 - Ngjela
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Partizani U17 Empty Re: Partizani U17

Mesazh nga Admin 2015-04-14, 17:00

SHKËNDIJA E DURRËSIT – PARTIZANI 2-1

GOLAT: Kastrati 69′, 71′ / Bajrami 76′

PARTIZANI: Zibi, Qurdedi, Lama, Ngjela, Shehu, Bajrami, Alushi, Qori, Hima, Lajthia, Vatnika. (U aktivizuan: Duka, Lala, Gjakova,Lekaj, Biba). Trajner: N.Çoçlli

GJYQTARË: E.Ruçi, A.Buzi, E.Jahaj (Fier)
KARTONË TË VERDHË: E.Hoxha 51′

Fitore me shumë vuajtje arriti Shkëndija e Durrësit përballë Partizanit. Pas një pjese të parë të ekuilibruar, në të dytën skuadrat shohin më shumë drejt sulmit. Brenda dy minutash vendësit e shohin veten në avantazh të dyfishtë, falë golave të mbrojtësit Kastrati. Goli i Bajramit pak minuta më vonë, vetëm sa ngushtoi shifrat, pasi gjithçka u mbyll me fitoren 2-1.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Partizani U17 Empty Re: Partizani U17

Mesazh nga Admin 2015-04-14, 17:00

Golashenuesit U17

10 - Mario Barjamaj
5 - Junildo Vatnikaj
3 - Sherif Kallaku
3 - Endi Hima
2 - Denis Toska
2 - Nikolin Duka
1 - Franci Lala
1 - Seli Qorri
1 - Jurgen Mehmeti
1 - Rei Qurdedi
1 - Aiden Cela
1 - Ngjela
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Partizani U17 Empty Re: Partizani U17

Mesazh nga Admin 2015-04-20, 18:43

Partizani U17 barazon 2-2

Derbi i paraterinjve eshte mbyllur ne barazim 2-2. Mario Barjamaj dhe Endi Hima kane qene autoret e dy golave per 17-vjecaret e kuq.


Golashenuesit U17

11 - Mario Barjamaj
5 - Junildo Vatnikaj
4 - Endi Hima
3 - Sherif Kallaku
2 - Denis Toska
2 - Nikolin Duka
1 - Franci Lala
1 - Seli Qorri
1 - Jurgen Mehmeti
1 - Rei Qurdedi
1 - Aiden Cela
1 - Ngjela
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Partizani U17 Empty Re: Partizani U17

Mesazh nga Admin 2015-04-27, 16:58

Skënderbeu – Partizani 2-1

Shënues: Minaj 13’, Dangëlli 78’ / Duka 29’

Skënderbeu: Jahollari, Myrteza, Tako, Pejo, Potka (Lisi 72’), Minaj, Mujollari, Pëllumbi (Dangëlli 69’), Karapanço (Ndoci 41’), Sulollari, Osmanllari Trajner: G. Liçi

Partizani: Ziri, Neli (Demiraj 62’), Çela, Tahirllari, Çekaj, Bajramaj, Toska, Duka, Vatnikaj (Hajdëraj 52’), Mehmeti (Lala 46’), Lajthia. Trajner: N. Çoçlli

Gjyqtarë: D. Muça, E. Sinanaj, E. Danaj (Elbasan)

Kartonë të verdhë: Potka 58’ / Duka 54’, Çekaj 62’, Çela 71’, Lala 77’

Karton i kuq: Lajthia 53’

Golashenuesit U17

11 - Mario Barjamaj
5 - Junildo Vatnikaj
4 - Endi Hima
3 - Sherif Kallaku
3 - Nikolin Duka
2 - Denis Toska
1 - Franci Lala
1 - Seli Qorri
1 - Jurgen Mehmeti
1 - Rei Qurdedi
1 - Aiden Cela
1 - Ngjela
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Partizani U17 Empty Re: Partizani U17

Mesazh nga Admin 2015-04-29, 21:39

Partizani U17 - Vllaznia U17 2-1

Fitore kane marre edhe para te rinjte, po kunder Vllaznise, por me shifrat 2-1. Golat per te kuqte u shenuan nga Xhino Ngjela dhe Mario Barjamaj. Ky i fundit eshte dhe golashnuesi me i mire i 17-vjecareve me 12 gola deri tani.

Golashenuesit U17

12 - Mario Barjamaj
5 - Junildo Vatnikaj
4 - Endi Hima
3 - Sherif Kallaku
3 - Nikolin Duka
2 - Xhino Ngjela
2 - Denis Toska
1 - Franci Lala
1 - Seli Qorri
1 - Jurgen Mehmeti
1 - Rei Qurdedi
1 - Aiden Cela
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Partizani U17 Empty Re: Partizani U17

Mesazh nga Admin 2015-05-07, 15:46

Java 28

Shkendija Tr. 4-1 Partizani
Gol: Vatnikaj


Golashenuesit U17

12 - Mario Barjamaj
6 - Junildo Vatnikaj
4 - Endi Hima
3 - Sherif Kallaku
3 - Nikolin Duka
2 - Xhino Ngjela
2 - Denis Toska
1 - Franci Lala
1 - Seli Qorri
1 - Jurgen Mehmeti
1 - Rei Qurdedi
1 - Aiden Cela
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Partizani U17 Empty Re: Partizani U17

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi