Partizani.Net - Forum


Join the forum, it's quick and easy

Partizani.Net - Forum
Partizani.Net - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tema Fundit
» Volejboll Meshkuj, Partizani fiton derbin kundër Studentit
Merkato e Veres - 2015 I_icon_minitime2022-02-15, 18:50 nga Admin

» 76 Vjet! Partizani feston pervjetorin
Merkato e Veres - 2015 I_icon_minitime2022-02-15, 18:49 nga Admin

» Mjafton Skuka në Korçë, dy gola në 45 minuta
Merkato e Veres - 2015 I_icon_minitime2022-02-15, 18:47 nga Admin

» Java 13: PARTIZANI - Apolonia 1-1
Merkato e Veres - 2015 I_icon_minitime2021-01-19, 15:48 nga Admin

» Java 15: PARTIZANI - Tirana
Merkato e Veres - 2015 I_icon_minitime2021-01-19, 15:47 nga Admin

» Java 14: Skenderbeu - PARTIZANI 1-2
Merkato e Veres - 2015 I_icon_minitime2021-01-19, 15:45 nga Admin

» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
Merkato e Veres - 2015 I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
Merkato e Veres - 2015 I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
Merkato e Veres - 2015 I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

Top posting users this week
No user

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Merkato e Veres - 2015

2 posters

Shko poshtë

Merkato e Veres - 2015 Empty Merkato e Veres - 2015

Mesazh nga Admin 2015-06-01, 15:28

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.


Edituar për herë të fundit nga Admin në 2015-06-24, 17:58, edituar 1 herë gjithsej
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Merkato e Veres - 2015 Empty Re: Merkato e Veres - 2015

Mesazh nga Admin 2015-06-01, 17:35

Yll Hoxha dhe Kushtrim Lushtaku jane ne listen e preferancave te Staroves, te dy futbollistet duket se kane mbyllur aventuren me Kukesin
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Merkato e Veres - 2015 Empty Re: Merkato e Veres - 2015

Mesazh nga Admin 2015-06-01, 17:35

Sebino Plaku eshte takuar dje me presidentin Gaz Demi ku eshte diskutuar mundesia qe ti bashkohet Partizanit.

Merkato e Veres - 2015 11392801_435283816652115_7286514679244825408_n
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Merkato e Veres - 2015 Empty Re: Merkato e Veres - 2015

Mesazh nga Admin 2015-06-01, 17:36

Rrahman Hallaci afrimi I dyte te Partizani. Ish mbrojtesi I kuq do te zevendesoje Cuculin e larguar tashme. Kujtojme se Hallaci ka dale nga akademia e Partizanit dhe ka luajtur shume sezone me ekipin e pare. Kontrata pritet te firmoset javen e ardhshme.

Merkato e Veres - 2015 10151742_434957400018090_7056014912935551276_n
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Merkato e Veres - 2015 Empty Re: Merkato e Veres - 2015

Mesazh nga Admin 2015-06-01, 17:36

Marko Cetkovic ne planet e Partizanit. Diten e djeshme ka patur bisedime mes tij dhe drejtuesve te kuq.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Merkato e Veres - 2015 Empty Re: Merkato e Veres - 2015

Mesazh nga Admin 2015-06-01, 17:39

Arber Prekazi, shqiptari tjeter nga Kosova qe pritet te behet pjese e Partizanit. Per mbrojtesin eshte e njejta situate si e mesfushorit Pefqeli. Ne ditet ne vijim do te kete te reja per dy lojtaret e Hajvalise.

Merkato e Veres - 2015 11270675_434839920029838_8970638099624114718_o
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Merkato e Veres - 2015 Empty Re: Merkato e Veres - 2015

Mesazh nga Admin 2015-06-01, 17:40

Admin shkruajti:Rrahman Hallaci afrimi I dyte te Partizani. Ish mbrojtesi I kuq do te zevendesoje Cuculin e larguar tashme. Kujtojme se Hallaci ka dale nga akademia e Partizanit dhe ka luajtur shume sezone me ekipin e pare. Kontrata pritet te firmoset javen e ardhshme.

Merkato e Veres - 2015 10151742_434957400018090_7056014912935551276_n

“Nëse nuk do të shkojë në Kroaci dhe do të pranojë ofertën tonë, atëherë ai do të firmosë me Partizanin”, u shpreh dje për portalin shqiptar drejtori teknik i Partizanit, Genc Tomorri.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Merkato e Veres - 2015 Empty Re: Merkato e Veres - 2015

Mesazh nga Admin 2015-06-22, 16:49

Pasquale De Vita ne prove te Partizani. Ka luajtur te Italia U17 dhe eshte prone e Verones

http://www.transfermarkt.com/pasquale-de-vita/profil/spieler/166608
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Merkato e Veres - 2015 Empty Re: Merkato e Veres - 2015

Mesazh nga Admin 2015-06-24, 15:45

Fejzullahun e do Spliti, por të kuqtë presin më shumë

Arbnor Fejzullahu është një nga emrat më të lakuar të merkatos së verës te Partizani, ku flitet për një transferim të mbrojtësit në një klub të huaj. Jo vetëm lojtari, por edhe Partizani është interesuar për këtë rast, pasi mund të kenë përfitime reciproke. Të kuqtë e kanë nxjerrë në ankand mbrojtësin, i cili, së fundmi, iu bashkua edhe ekipit kombëtar të trajnerit De Biazi. 22-vjeçari ndiqet nga disa klube.

Sipas trajnerit Starova, ka pasur edhe një interesim nga Anderlehti i trajnerit Besnik Hasi. Për momentin, mësohet se oferta më konkrete për Fejzullahun ka mbërritur nga RNK Split, ekip që rrëmbeu edhe mbrojtësin Amir Rrahmani në përfundim të sezonit të fundit. Këtë gjë e ka pranuar pas miqësores me Renovën edhe vetë mbrojtësi, por ai dhe Partizani presin një ofertë më të mirë.

“Është folur shumë rreth transferimit tim jashtë Shqipërisë. Për momentin di të them se ka një interesim nga Spliti, por unë dhe klubi presim një ofertë më të mirë. Kështu që nuk ka pse të nxitohemi dhe, për momentin, jam i fokusuar te pjesëmarrja në Europë me Partizanin”, u shpreh për “Panorama Sport” mbrojtësi Arbnor Fejzullahu.

Të kuqtë kërkojnë që të përfitojnë një shumë sa më të majme nga transferimi i mbrojtësit, shumë të cilën ata nuk e presin nga kroatët e RNK Splitit. Në kampin e kuq janë optimistë se shumë shpejt mund të vijë oferta e duhur për Fejzullahun, por edhe po nuk u shit ai shikohet si një “shtyllë” e mbrojtjes së Partizanit.

Merkato e Veres - 2015 615X315700318_arbnor_fejzullahu
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Merkato e Veres - 2015 Empty Re: Merkato e Veres - 2015

Mesazh nga Doni_Guerrils 2015-06-25, 17:32

Per mua do ishte gabim te shitet te Spliti. Edhe Rrahmani per mendimin tim beri shume gabim qe iku atje.

Doni_Guerrils

Numri i postimeve : 19
Join date : 09/04/2015
Age : 40
Location : Pristina

http://www.partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Merkato e Veres - 2015 Empty Re: Merkato e Veres - 2015

Mesazh nga Admin 2015-06-26, 14:59

nuk jan shum largpames lojtaret shqiptar ne pergjithesi. shpesh kerkojn rritje rroge sot se sa nje mundsi per te ecur ne karrier
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Merkato e Veres - 2015 Empty Re: Merkato e Veres - 2015

Mesazh nga Admin 2015-06-26, 18:42

Bojan Dojkic me shume mundesi do te jete perforcimi i rradhes per skuadren e Partizanit. Mbrojtesi serb, 1.95 i gjate, eshte aktivizuar dje ne miqesoren kunder Lacit dhe duket se e ka bindur stafin teknik me ne krye trajnerin Starova. Me pare ka luajtur te PFC Lokomotiv Plovdiv ne Bullgari dhe se fundi ne kategorine e dyte greke te Agrotikos Asteras F.C.

Merkato e Veres - 2015 11659284_444894735691023_7476973726383303974_n
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Merkato e Veres - 2015 Empty Re: Merkato e Veres - 2015

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi