Partizani.Net - Forum


Join the forum, it's quick and easy

Partizani.Net - Forum
Partizani.Net - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tema Fundit
» Volejboll Meshkuj, Partizani fiton derbin kundër Studentit
Partizani U19 I_icon_minitime2022-02-15, 18:50 nga Admin

» 76 Vjet! Partizani feston pervjetorin
Partizani U19 I_icon_minitime2022-02-15, 18:49 nga Admin

» Mjafton Skuka në Korçë, dy gola në 45 minuta
Partizani U19 I_icon_minitime2022-02-15, 18:47 nga Admin

» Java 13: PARTIZANI - Apolonia 1-1
Partizani U19 I_icon_minitime2021-01-19, 15:48 nga Admin

» Java 15: PARTIZANI - Tirana
Partizani U19 I_icon_minitime2021-01-19, 15:47 nga Admin

» Java 14: Skenderbeu - PARTIZANI 1-2
Partizani U19 I_icon_minitime2021-01-19, 15:45 nga Admin

» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
Partizani U19 I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
Partizani U19 I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
Partizani U19 I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

Top posting users this week
No user

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Partizani U19

Shko poshtë

Partizani U19 Empty Partizani U19

Mesazh nga Admin 2015-04-07, 20:38

Ndeshja e javes 23 kunder Flamurtarit do te luhet te enjten
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Partizani U19 Empty Re: Partizani U19

Mesazh nga Admin 2015-04-09, 20:25

PARTIZANI U19 3-0 FLAMURTARI
HASA 25’ , LILA 35’, LIKA 67’

Përfundon me fitoren e të kuqëve takimi Partizani – Flamurtari, zhvilluar ditën e sotme në ish kompleksin sportiv Dinamo. Skuadra e drejtuar nga traineri Genc Tomori arriti të siguronte një fitore bindëse në shifrat 3-0. Hasa në minutën e 25 arriti të shfrytëzoi një harkim të saktë nga ana e kapitenit Qilimi i cili arriti të zhbllokoi rezultatin. Do mendonte Lila dhe Lika përkatësisht në minutat 35 dhe 67 për të mbyllur krejt takimin në shifrat përfundimtare 3-0.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Partizani U19 Empty Re: Partizani U19

Mesazh nga Admin 2015-04-09, 20:33

Golashenuesit U19

20 - Ardit Jaupaj
9 - Justin Dadaj
7 - Fabio Hasa
5 - Rei Qilimi
4 - Gresild Lika
3 - Klark Lila
2 - Jurgen Bardhi
2 - Nertil Hoxhaj
1 - Olgers Vllacaj
1 - Herald Marku
1 - Valentino Murataj
1 - Sokol Lleshi
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Partizani U19 Empty Re: Partizani U19

Mesazh nga Admin 2015-04-14, 16:55

SHKËNDIJA E DURRËSIT – PARTIZANI 1-3

GOLAT: Xhakoni 52′(11m)/Qilimi 7′, Jaupaj 76′, 85′

PARTIZANI: Xhafaj, Hoxha, Arbana, Sulaj, Lila, Qilimi, Murataj, Bardhi, Hasa, Lika, Jaupaj. (U aktivizuan: Lleshi, Balili, Pula, Vllacaj). Trajner: G.Tomorri

GJYQTARË: E.Ruci, A.Buzi, E.Jahaj (Fier)
KARTONË TË VERDHË: Hoxha 52′, Murataj 53′
KARTON I KUQ: Murataj 81′

Ndeshje e fortë dhe me shumë emocione ka qenë ajo mes të rinjve të Shkëndijës së Durrësit dhe Partizanit. Që në minutën e 7-të, të kuqtë kalojnë në avantazh me Qilimin dhe do të duhej fillimi i pjesës së dytë që vendësit të barazonin përmes 11-metërshit të kapitenit Xhakoni. Kryeqytetasit nuk heqin dorë nga fitorja dhe arrijnë që të shënojnë edhe dy herë të tjera me Jaupajn
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Partizani U19 Empty Re: Partizani U19

Mesazh nga Admin 2015-04-14, 16:56

Golashenuesit U19

22 - Ardit Jaupaj
9 - Justin Dadaj
7 - Fabio Hasa
6 - Rei Qilimi
4 - Gresild Lika
3 - Klark Lila
2 - Jurgen Bardhi
2 - Nertil Hoxhaj
1 - Olgers Vllacaj
1 - Herald Marku
1 - Valentino Murataj
1 - Sokol Lleshi
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Partizani U19 Empty Re: Partizani U19

Mesazh nga Admin 2015-04-20, 18:44

U19 fitore te thelle ne derbi

Partizani U19 fiton derbin e dytë në këtë sezon kundër Tiranës, këtë herë me shifrat 3-0. Një tjetër sukses me shifra të thella për të kuqtë, ku protagonistë ka qenë edhe një herë tjetër sulmuesi kryesor i ekipit, Ardit Jaupaj që realizoi dy gola, ndërsa goli i tretë u realizua nga Bardhi.  Sfida zhbllokohet që në minutën e 29-të kur Jaupaj kaloi në avantazh Partizanin, ndërsa pjesa e parë mbyllet me një shtyllë të goditur nga Qilimi. Në të dytën, Tirana duket e dorëzuar, ndërsa të kuqtë përfitojnë duke shënuar dhe sërish me anë të Jaupajt, që në minutën e 49-të siguron suksesin e të tijve me golin e tij te 24-te te sezonit. Ai që do të vuloste suksesin e Partizanit në derbin kundër bardhebluve do të ishte Bardhi, i cili realizoi një gol mjaft të bukur.

Partizani – Tirana  3-0

Shënues: Jaupaj 29`, 49`, Bardhi 66`

Partizani: Xhafaj, Arbana, Lila, Mersini, Qilimi, Hoxha (Balili 84`), Bardhi (Gjuzi 78`), Lleshi, Likaj (Vllacaj 66`), Jaupaj (Dadaj 75`), Hasa (Sulaj 78`) Trajner: G. Tomori

Kartonë të verdhë: Jaupaj, Lila / Jazaj, Shehri

Golashenuesit U19

24 - Ardit Jaupaj
9 - Justin Dadaj
7 - Fabio Hasa
6 - Rei Qilimi
4 - Gresild Lika
3 - Klark Lila
3 - Jurgen Bardhi
2 - Nertil Hoxhaj
1 - Olgers Vllacaj
1 - Herald Marku
1 - Valentino Murataj
1 - Sokol Lleshi
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Partizani U19 Empty Re: Partizani U19

Mesazh nga Admin 2015-04-27, 17:01

Skënderbeu – Partizani 1-4

Shënues: Menko 15’ / Murataj 5’, Jaupaj 24’, Lika 76’, Vllacaj 81’

Skënderbeu: Dramolli, Foto, Beçka, Kaçaj, Zyberi, Menko (Osmani 57’), Kote, Liçi, Gjançi (Qerollaj 77’), Lika (Stërmolli 22’), Pino (Sulollari 46’) Trajner: J. Kaçi

Partizani: Xhafaj, Arbana (Mersini 85’), M. Hoxha, N. Hoxha (Pula 79’), Lila, Qilimi, Lleshi (Lika 66’), Bardhi, Murataj, Jaupaj (Dadaj 77’), Hasa (Vllacaj 79’) Trajner: G. Tomori

Gjyqtarë: D. Muça, E. Sinanaj, E. Danaj (Elbasan)

Kartonë të verdhë: Foto (2), Qerollaj, Osmani

Kartonë të kuq: Liçi 3’, Foto 64’

Golashenuesit U19

25 - Ardit Jaupaj
9 - Justin Dadaj
7 - Fabio Hasa
6 - Rei Qilimi
5 - Gresild Lika
3 - Klark Lila
3 - Jurgen Bardhi
2 - Nertil Hoxhaj
2 - Olgers Vllacaj
2 - Valentino Murataj
1 - Herald Marku
1 - Sokol Lleshi
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Partizani U19 Empty Re: Partizani U19

Mesazh nga Admin 2015-04-29, 21:39

Partizani U19 - Vllaznia U19 3-1

Partizani U19 ka marre sot nje fitore te rendesishme kunder Vllaznise duke i kaluar njekohesisht edhe ne renditje dhe duke u ngjitur ne vend te dyte ne Superligen e kesaj moshe. Ardit Jaupaj ka qene serish protagonisht me golin e pare per te kuqte dhe te 26-in kete sezon. Dy golat e tjere jane shenuar nga Rei Qilimi dhe Fabio Hasa qe kane vulosur fitoren 3-1.

Me kete fitore Partizani U19 ngjitet ne kuoten e 63 pikeve dhe renditet i dyti na kampion. Te rinjte kane nje golavarazh inpresionues me 73 gola te shenuar dhe vetem 19 te pesuar deri tani, duke qene pretendent per titull.

Golashenuesit U19

26 - Ardit Jaupaj
9 - Justin Dadaj
8 - Fabio Hasa
7 - Rei Qilimi
5 - Gresild Lika
3 - Klark Lila
3 - Jurgen Bardhi
2 - Nertil Hoxhaj
2 - Olgers Vllacaj
2 - Valentino Murataj
1 - Herald Marku
1 - Sokol Lleshi
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Partizani U19 Empty Re: Partizani U19

Mesazh nga Admin 2015-05-07, 15:44

Java 28

Shkëndija Tr. 0 : 0 KF Partizani
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Partizani U19 Empty Re: Partizani U19

Mesazh nga Admin 2015-06-10, 16:36

PARTIZANI U19 FITON EDHE SUPERKUPEN10.06.2015 | 16:28

Kampionët e sapo shpallur të Kategorisë Superiore U 19 kanë siguruar një tjetër trofe brenda pak ditësh. Të besuarit e trainerit Genc Tomori kanë arkivuar sot trofeun e Superkupës së kësaj moshe. Pas një pjese të parë të mbyllur në shifrat 0 – 0 19 vjeçarët e kuq kanë arritur të mposhtin Kampionët e Kategorisë së parë U 19 falë dy golave të realizuar nga Lika dhe kapiteni Qilimi.

PARTIZANI 2 – 0 AKADEMIA DINAMO
Shënues: Lika 65, Qilimi 83’

Formacioni: Xhafa, Arbana , Nertil Hoxha, Mikel Hoxha, Lila, Qilimi (cap), Lleshi, J. Bardhi, Murataj, Jaupaj, Hasa
U aktivizuan: Lika, Bajrami, Vllacaj, Mersini, Gjuzi, Balili

Trajner, Genc Tomori

http://partizani.net/sq/Futboll_lajme/Category/Futboll_lajme/Partizani-U19-fiton-edhe-Superkupen
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Partizani U19 Empty Re: Partizani U19

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi