Partizani.Net - Forum


Join the forum, it's quick and easy

Partizani.Net - Forum
Partizani.Net - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tema Fundit
» Volejboll Meshkuj, Partizani fiton derbin kundër Studentit
Jurgen Vatnikaj I_icon_minitime2022-02-15, 18:50 nga Admin

» 76 Vjet! Partizani feston pervjetorin
Jurgen Vatnikaj I_icon_minitime2022-02-15, 18:49 nga Admin

» Mjafton Skuka në Korçë, dy gola në 45 minuta
Jurgen Vatnikaj I_icon_minitime2022-02-15, 18:47 nga Admin

» Java 13: PARTIZANI - Apolonia 1-1
Jurgen Vatnikaj I_icon_minitime2021-01-19, 15:48 nga Admin

» Java 15: PARTIZANI - Tirana
Jurgen Vatnikaj I_icon_minitime2021-01-19, 15:47 nga Admin

» Java 14: Skenderbeu - PARTIZANI 1-2
Jurgen Vatnikaj I_icon_minitime2021-01-19, 15:45 nga Admin

» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
Jurgen Vatnikaj I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
Jurgen Vatnikaj I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
Jurgen Vatnikaj I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

Top posting users this week
No user

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Jurgen Vatnikaj

Shko poshtë

Jurgen Vatnikaj Empty Jurgen Vatnikaj

Mesazh nga Admin 2015-04-07, 17:38

Pozicioni: Sulmues

Karriera:
2014/15 - Partizani
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jurgen Vatnikaj Empty Re: Jurgen Vatnikaj

Mesazh nga Admin 2015-09-01, 21:00

Partizani “përforcon” Tërbunin, Vatnikaj huazohet në Pukë

Përveçse ka një prej sulmeve më të frikshëm të Kategorisë Superiore, me emra si Sukaj, Plaku, Raçiç e Morini, Partizani e nisi sezonin e ri me një repart të mbipopulluar. Plot, nëntë futbollistë, ku një pjesë janë talentë me perspektivë. Për t’u dhënë mundësi që të rriten dhe të fitojnë eksperiencë në ndeshje, klubi i kuq nuk heziton t’i huazojë në skuadra të tjera.

Ky është rasti i Jurgen Vatnikajt. Sulmuesi 20-vjeçar arriti marrëveshjen me kryeqytetasit, që të transferohet për një sezon te Tërbuni. Duke vlerësuar hapësirat e pakta përballë konkurrentëve mjaft të fort në sulm, futbollisti që ka luajtur me përfaqësueset zinxhir të moshave, zgjodhi debutuesit nga Puka.

Mundësia për të luajtur te Tërbuni është e konsiderueshme, në një repart ofensiv ku Enco Malindi është pika e referimit, ndërsa si konkurrentë për një vend në formacion janë Dhrami dhe Marku. Vatnikaj është lojtari i dytë që klubi i Partizanit transferon në formë huazimi për sezonin 2015-2016. Më parë të kuqtë lejuan kalimin për një vit të portierit Fabio Gjonikaj te Kamza.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 225
Join date : 07/04/2015

http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi