Partizani.Net - Forum
Tema Fundit
» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
Shpetim Duro I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
Shpetim Duro I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
Shpetim Duro I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

» Kupa 2015/16
Shpetim Duro I_icon_minitime2015-09-02, 22:20 nga Admin

» Jurgen Vatnikaj
Shpetim Duro I_icon_minitime2015-09-01, 21:00 nga Admin

» Java 02: PARTIZANI - Flamurtari 2-1
Shpetim Duro I_icon_minitime2015-09-01, 20:53 nga Admin

» Java 01: PARTIZANI - Laci 1-1
Shpetim Duro I_icon_minitime2015-09-01, 20:52 nga Admin

» Lista e Lojr=tareve te Federuar
Shpetim Duro I_icon_minitime2015-09-01, 20:51 nga Admin

» Miqesore: Laci - Partizani
Shpetim Duro I_icon_minitime2015-08-24, 10:58 nga Miri dem i kuq

Top posting users this week

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Shpetim Duro

Shko poshtë

Shpetim Duro Empty Shpetim Duro

Mesazh nga Admin prej 2015-04-20, 17:44

Pozicioni: Trajner
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpetim Duro Empty Re: Shpetim Duro

Mesazh nga Admin prej 2015-04-20, 17:44

‘Guerrils’: Mos e prekni Duron!

“Ultras Guerrils” dje kanë postuar në faqen e tyre në “Facebook” një thirrje në drejtim të ekipit dhe drejtuesve. Ja apeli i tyre: “Ne jemi aty kur ju fitoni, jemi aty kur ju luftoni, jemi aty kur na bëni krenarë, jemi aty kur kilometrat janë veç detaj, jemi aty në të mirë e në të keq.

Ju mbështesim gjatë gjithë kohës, ju duartrokasim, mbase më shumë atëherë kur nuk e meritoni, ua bëjmë të qartë që kurrë nuk do të jeni vetëm, jemi aty kur një qytet i tërë mundohet të na ndalojë, por askush nuk mund të arrijë të na ndajë nga ju!

Çdo gjë e bëjmë pa ndihmën e askujt, nuk ja dimë për nder asnjërit dhe kështu do të vazhdojmë, mbase do të bëhemi edhe më të fuqishëm, edhe më të fortë e gjithçka vetëm për atë fanellë që ju e mbani mbi supe e që duhet t’ia kuptoni rëndësinë. Ne do të vazhdojmë të mbështesim, ashtu siç dimë ne, por na keni shumë borxh.

Zakonisht nuk na intereson rezultati apo pozicioni në tabelën e klasifikimit, por kësaj radhe kërkojmë me çdo kusht arritjen e objektivit ‘Europë’! Duam transfertën europiane, ndaj duam impenjimin tuaj dhe do të keni mbështetjen tonë! Si përfundim, kemi dhe një mesazh për drejtuesit, as të mos guxojnë dhe të mendojnë të vënë në diskutim trajnerin, përndryshe do të viheni të gjithë ju në diskutim! Duro qëndron! Të gjithë drejt Durrësit!”.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi