Partizani.Net - Forum
Tema Fundit
» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
Duro: Faza e katert decizive, mobilizim maksimal I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
Duro: Faza e katert decizive, mobilizim maksimal I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
Duro: Faza e katert decizive, mobilizim maksimal I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

» Kupa 2015/16
Duro: Faza e katert decizive, mobilizim maksimal I_icon_minitime2015-09-02, 22:20 nga Admin

» Jurgen Vatnikaj
Duro: Faza e katert decizive, mobilizim maksimal I_icon_minitime2015-09-01, 21:00 nga Admin

» Java 02: PARTIZANI - Flamurtari 2-1
Duro: Faza e katert decizive, mobilizim maksimal I_icon_minitime2015-09-01, 20:53 nga Admin

» Java 01: PARTIZANI - Laci 1-1
Duro: Faza e katert decizive, mobilizim maksimal I_icon_minitime2015-09-01, 20:52 nga Admin

» Lista e Lojr=tareve te Federuar
Duro: Faza e katert decizive, mobilizim maksimal I_icon_minitime2015-09-01, 20:51 nga Admin

» Miqesore: Laci - Partizani
Duro: Faza e katert decizive, mobilizim maksimal I_icon_minitime2015-08-24, 10:58 nga Miri dem i kuq

Top posting users this week

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Duro: Faza e katert decizive, mobilizim maksimal

Shko poshtë

Duro: Faza e katert decizive, mobilizim maksimal Empty Duro: Faza e katert decizive, mobilizim maksimal

Mesazh nga Admin prej 2015-04-07, 16:19

Trajneri Shpetim Duro ka folur sot per mediat ne lidhje me ndeshjen e rradhes dhe fazen e katert dhe finale te Superliges shqiptare. Ai ka permendur tre mungesat e rendesishme ne ndeshjen e rradhes si dhe ka vene theksin te rendesia e te gjitha ndeshjeve te mbetura ne kete faze.

"Skuadra vjen në këtë përballje me tre mungesa shumë të rëndësishme. Mazrekaj dhe Fazliu janë në fazë rikuperimi nga dëmtimi dhe kapiteni Nexhipi i pezulluar me kartonë . Kontigjenti i lojtarëve që kemi në dispozicion jam shumë i sigurt që do i zëvendësojnë denjësisht mungesat për këtë përballje. Faza e katërt është deçizive dhe shumë e rëndëshishme. Ndeshjet duhen parë me vëmendjen maksimale. Nuk duhen bërë hapa fals. Aktualisht jemi të përqëndruar në ndeshjen e së dielës, ku përball kemi një ekip i cili ka treguar një dhe ecuri shumë pozitive në kampionat. Objektivi ynë i vetëm në këtë përballje është fitorja. Në këtë sfidë shkojmë me moral të lart, pas rezultateve pozitive të arritura së fundmi, por çdo ndeshje kërkon mobilizimin maksimal. E kam përmendur edhe më parë ku kam theksuar që Partizani do jetë deri në fund skuadër rivale për titull kampion. Kjo fazë nuk ka përballje të lehta . Ndaj çdo kundërshtari duhet të jemi të kujdesshëm. Raçiç po tregon një formë shumë të mirë dhe sigurisht ka dhënë kontributin e tij në skuadër me golat e shënuar, të cilët kanë qënë deçiziv në shumë ndeshje, por kjo jo vetëm merit e tij por e të gjithë grupit. Jam i kënaqur me lojtarët që kam në ekip, të cilët po tregojnë ecuri pozitive."
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi