Partizani.Net - Forum
Tema Fundit
» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
Humbje 5-2 ne Korce, Duro: Gabuam në çdo aspekt I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
Humbje 5-2 ne Korce, Duro: Gabuam në çdo aspekt I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
Humbje 5-2 ne Korce, Duro: Gabuam në çdo aspekt I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

» Kupa 2015/16
Humbje 5-2 ne Korce, Duro: Gabuam në çdo aspekt I_icon_minitime2015-09-02, 22:20 nga Admin

» Jurgen Vatnikaj
Humbje 5-2 ne Korce, Duro: Gabuam në çdo aspekt I_icon_minitime2015-09-01, 21:00 nga Admin

» Java 02: PARTIZANI - Flamurtari 2-1
Humbje 5-2 ne Korce, Duro: Gabuam në çdo aspekt I_icon_minitime2015-09-01, 20:53 nga Admin

» Java 01: PARTIZANI - Laci 1-1
Humbje 5-2 ne Korce, Duro: Gabuam në çdo aspekt I_icon_minitime2015-09-01, 20:52 nga Admin

» Lista e Lojr=tareve te Federuar
Humbje 5-2 ne Korce, Duro: Gabuam në çdo aspekt I_icon_minitime2015-09-01, 20:51 nga Admin

» Miqesore: Laci - Partizani
Humbje 5-2 ne Korce, Duro: Gabuam në çdo aspekt I_icon_minitime2015-08-24, 10:58 nga Miri dem i kuq

Top posting users this week

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Humbje 5-2 ne Korce, Duro: Gabuam në çdo aspekt

Shko poshtë

Humbje 5-2 ne Korce, Duro: Gabuam në çdo aspekt Empty Humbje 5-2 ne Korce, Duro: Gabuam në çdo aspekt

Mesazh nga Admin prej 2015-04-13, 20:28

Duro: Gabuam në çdo aspekt, u treguam amatorë, jemi ende në garë për titull

“Ishte një ndeshje amatoreske sidomos në aspektin mbrojtës. Skuadra gaboi në të gjitha aspektet dhe kjo është e pafalshme. Patëm një moment të mirë kur realizuam golin e parë por përsëri gabuam. Nuk dua t’i heq meritat Skënderbeut pasi ishte dukshëm më lart por unë dua të merrem më shumë me skuadrën time.

Rrahmani nuk ka qenë në gjendjen e tij më të mirë dhe sot ka luajtur shumë dobët. Është një humbjë e rëndë dhe më vjen keq për këtë. Dua të komplimentoj Raçiç pasi ishte në një ditë të mirë por nuk pati mbështetjen e duhur nga pjesa tjetër e ekipit. Goli i tretë vështirësoi gjithçka dhe më pas nuk mundëm më të reagonim.

Shkëmbi dhe Lilaj ishin në një ditë të mirë dhe kanë luajtur shumë mirë sot në mesfushë. Gjendja psikologjike e ekipit ndryshoi pas golit të tretë dhe ishte e vështirë për të mbledhur veten. E morëm seriozisht këtë takim por skuadra gaboi në të gjitha aspektet ndaj dhe erdhi kjo humbje që duhet analizuar.

Më vjen turp nga tifozat dhe ju kërkojmë falje. Kampionati nuk ka mbaruar ende dhe ne mbetemi në garë. Një gabim tjetër do të ishte fatal dhe do të na nxirte jashtë garës për titull"
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humbje 5-2 ne Korce, Duro: Gabuam në çdo aspekt Empty Re: Humbje 5-2 ne Korce, Duro: Gabuam në çdo aspekt

Mesazh nga Admin prej 2015-04-13, 20:32

Ndeshje skandaloze sot. Hoxha gabim te goli i pare, e kishte gjys metri nga kemba topin dhe se kapi dot. Mbrojtja shume shume keq. Asnjehere ne vije, te pavemendshem, jashte pozicioni shpesh. Mesfusha mbante top po pa krijuar asgje per te rrezikuar porten e korces. Racic su duk fare gjithe pjesen e pare, por te pakten beri ato 2 gola. Ndeshje shume e dobet. Humbja 100% e merituar.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humbje 5-2 ne Korce, Duro: Gabuam në çdo aspekt Empty Re: Humbje 5-2 ne Korce, Duro: Gabuam në çdo aspekt

Mesazh nga Admin prej 2015-04-13, 20:34

Komente nga tifozet: Eugeni

I pari qe gaboi eshte Duro...Mbrotja e tij zonale ishte gabim trashanik sepse Korca loz pa pyke te mirefillte, ndaj duhej mbrotje nje per nje. E dyta, ne mesfuhse kihste lojtar qe mezi benin dy pasa, kurse Mazrekaj dhe Vila nuk futnin topa per Racic ne zone. Pas golit te trete Hoxha duhej ulur ne stol pasi ai me formen skandaloze i futi tmerrin gjithe mbrojtes. Skenderbeu e fitoi ndeshjen pasi mbrojt ajone ishte e keqrreshuar dhe pa skeme. Se fundi, para ndeshjes Duro thoshe se jemi pretendent edhe po humbem ne Korce(!?) Kete nuk mund ta thote kurrsesi nje trajner qe do te dale kampion
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humbje 5-2 ne Korce, Duro: Gabuam në çdo aspekt Empty Re: Humbje 5-2 ne Korce, Duro: Gabuam në çdo aspekt

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi