Partizani.Net - Forum
Tema Fundit
» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
Shpetim Duro: Europa jetike per Partizanin I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
Shpetim Duro: Europa jetike per Partizanin I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
Shpetim Duro: Europa jetike per Partizanin I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

» Kupa 2015/16
Shpetim Duro: Europa jetike per Partizanin I_icon_minitime2015-09-02, 22:20 nga Admin

» Jurgen Vatnikaj
Shpetim Duro: Europa jetike per Partizanin I_icon_minitime2015-09-01, 21:00 nga Admin

» Java 02: PARTIZANI - Flamurtari 2-1
Shpetim Duro: Europa jetike per Partizanin I_icon_minitime2015-09-01, 20:53 nga Admin

» Java 01: PARTIZANI - Laci 1-1
Shpetim Duro: Europa jetike per Partizanin I_icon_minitime2015-09-01, 20:52 nga Admin

» Lista e Lojr=tareve te Federuar
Shpetim Duro: Europa jetike per Partizanin I_icon_minitime2015-09-01, 20:51 nga Admin

» Miqesore: Laci - Partizani
Shpetim Duro: Europa jetike per Partizanin I_icon_minitime2015-08-24, 10:58 nga Miri dem i kuq

Top posting users this week

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Shpetim Duro: Europa jetike per Partizanin

Shko poshtë

Shpetim Duro: Europa jetike per Partizanin Empty Shpetim Duro: Europa jetike per Partizanin

Mesazh nga Admin prej 2015-04-24, 22:02

Të shtunën na pret një përballje e cila nuk duhet konsideruar e lehtë, pasi në këtë fazë kampionati të gjithë kundërshtarët janë njësoj. Nuk duhet të harrojmë që jemi skuadra që kemi lënë pikë me ekipet e ashtuquajtura të lehta. Ndaj Teutës do të hymë në fushën e lojës me objektivin e vetëm, atë të tre pikëve.Teuta ka një skuadër që lufton shumë dhe sidomos është në një moment kur rrezikon pozitat e saj.
Partizani ka zhvilluar një kampionat mjaft të mirë me lojtarë cilësorë të cilët i kam ofruar në skuadër por sigurisht në fund vetëm një ekip do mundet të shpallet kampion.Në fillim askush nuk besonte se ne do rivalizonim, por ne e kemi bërë një gjë të tillë denjësisht. Kemi gabuar një javë më parë me Kukësin, duke barazuar, pasi nëse nuk do e kishim bërë atë gabim atëhere do ishim në garë deri në fund të sezonit. Tashmë duhet të bëjmë më të mirën në ndeshjet që na kanë mbetur për të arritur përfaqësimin në Kupat e Europës. Nëse arrimë një vend në Europë un do ta konsideroja të suksesshëm këtë kampionat për Partizanin. Është bërë një punë shumë e madhe te Partizani dhe sigurisht që dëshira ime është të vazhdojë, por do të mbetet gjithçka për t’u parë.Dëshira ime është të vazhdoj punën në krye të skuadrës dhe dua që projekti të vazhdojë. Por se si do rrjedhin ngjarjet kjo është ende për t’u parë.
Dua t’i falenderoj tifozët që na kanë mbështetur gjatë gjithë fazave të kampionatit, dhe e kam thënë edhe më parë që janë pjesa me e bukur e kësaj skuadre. Natyrisht dua edhe t’i kërkoj falje për rastet kur nuk kemi arritur t’i kënaqim siç duhet, por dua t’i them që kemi bërë gjithmonë maksimumin dhe do vazhdojmë kështu deri në ndeshjen e fundit.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi