Partizani.Net - Forum
Tema Fundit
» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
Mbarojne biletat e Partizanit per transferten e Korces ? I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
Mbarojne biletat e Partizanit per transferten e Korces ? I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
Mbarojne biletat e Partizanit per transferten e Korces ? I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

» Kupa 2015/16
Mbarojne biletat e Partizanit per transferten e Korces ? I_icon_minitime2015-09-02, 22:20 nga Admin

» Jurgen Vatnikaj
Mbarojne biletat e Partizanit per transferten e Korces ? I_icon_minitime2015-09-01, 21:00 nga Admin

» Java 02: PARTIZANI - Flamurtari 2-1
Mbarojne biletat e Partizanit per transferten e Korces ? I_icon_minitime2015-09-01, 20:53 nga Admin

» Java 01: PARTIZANI - Laci 1-1
Mbarojne biletat e Partizanit per transferten e Korces ? I_icon_minitime2015-09-01, 20:52 nga Admin

» Lista e Lojr=tareve te Federuar
Mbarojne biletat e Partizanit per transferten e Korces ? I_icon_minitime2015-09-01, 20:51 nga Admin

» Miqesore: Laci - Partizani
Mbarojne biletat e Partizanit per transferten e Korces ? I_icon_minitime2015-08-24, 10:58 nga Miri dem i kuq

Top posting users this week

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Mbarojne biletat e Partizanit per transferten e Korces ?

Shko poshtë

Mbarojne biletat e Partizanit per transferten e Korces ? Empty Mbarojne biletat e Partizanit per transferten e Korces ?

Mesazh nga Admin prej 2015-04-10, 15:41

Klubi njofton se sasia prej 300 biletash të cilat u menaxhuan nga klubi për takimin Skënderbeu – Partizani janë shitur të gjitha. Duke parë interesimin e madh që tifozeria e kuqe ka shprehur për këtë sfidë të rëndësishme përpjekjet e klubit për të patur në dispozicion një tjetër sasi biletash po vijojnë. Ndërkohë bëjmë të ditur se nga drejtuesit e Skënderbeut deri në këtë moment nuk vjen asnjë përgjigje dhe asnjë reagim zyrtar, çka tregon qartë se drejtuesit korçarë vazhdojnë ti përmbahen vendimit gjë e cila penalizon në masë tifozët e Partizanit që kërkojnë të ndjekin live këtë takim nga shkallët e stadiumit “Skënderbeu”.
Në orët në vazhdim do t’ju njoftojmë për çdo zhvillim të ri në lidhje me biletat.


Edituar për herë të fundit nga Admin në 2015-04-10, 18:32, edituar 1 herë gjithsej
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbarojne biletat e Partizanit per transferten e Korces ? Empty Re: Mbarojne biletat e Partizanit per transferten e Korces ?

Mesazh nga Admin prej 2015-04-10, 18:32

Mos u frikesoni nga deklaratat e klubit korcar qe ska me bileta. Bileta ka dhe 700 te tjera por ata kane frike nga uragani i kuq dhe duan qe te ngaterrojne tifozet qe mos te jene aq te shumte. Te kjo ndeshje varet sezoni. Te henen ne oren 11:30 te gjithe te Asllan Rusi pasi ne 12:00 behet nisja.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi