Tema Fundit
» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
identifikimi I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
identifikimi I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
identifikimi I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

» Kupa 2015/16
identifikimi I_icon_minitime2015-09-02, 22:20 nga Admin

» Jurgen Vatnikaj
identifikimi I_icon_minitime2015-09-01, 21:00 nga Admin

» Java 02: PARTIZANI - Flamurtari 2-1
identifikimi I_icon_minitime2015-09-01, 20:53 nga Admin

» Java 01: PARTIZANI - Laci 1-1
identifikimi I_icon_minitime2015-09-01, 20:52 nga Admin

» Lista e Lojr=tareve te Federuar
identifikimi I_icon_minitime2015-09-01, 20:51 nga Admin

» Miqesore: Laci - Partizani
identifikimi I_icon_minitime2015-08-24, 10:58 nga Miri dem i kuq

Top posting users this week

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords

Ora është 2020-12-05, 18:36

 
Ju lutem shkruani identifikimin dhe fjalkalimin për tu identifikuar
Harrova fjalkalimin
 
 
Regjistrohu

nuk jeni të Regjistruar


Regjistrohu