Partizani.Net - Forum
Tema Fundit
» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
Egnatia Cup 2015 I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
Egnatia Cup 2015 I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
Egnatia Cup 2015 I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

» Kupa 2015/16
Egnatia Cup 2015 I_icon_minitime2015-09-02, 22:20 nga Admin

» Jurgen Vatnikaj
Egnatia Cup 2015 I_icon_minitime2015-09-01, 21:00 nga Admin

» Java 02: PARTIZANI - Flamurtari 2-1
Egnatia Cup 2015 I_icon_minitime2015-09-01, 20:53 nga Admin

» Java 01: PARTIZANI - Laci 1-1
Egnatia Cup 2015 I_icon_minitime2015-09-01, 20:52 nga Admin

» Lista e Lojr=tareve te Federuar
Egnatia Cup 2015 I_icon_minitime2015-09-01, 20:51 nga Admin

» Miqesore: Laci - Partizani
Egnatia Cup 2015 I_icon_minitime2015-08-24, 10:58 nga Miri dem i kuq

Top posting users this week

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Egnatia Cup 2015

Shko poshtë

Egnatia Cup 2015 Empty Egnatia Cup 2015

Mesazh nga Admin prej 2015-06-29, 14:59

“EGNATIA CUP”

PARTIZANI – FROSINONE – TEUTA

7 GUSHT ora 19:00 / STADIUMI “QEMAL STAFA”

Klubi konfirmon zhvillimin e Trofeut "EGNATIA CUP" në datën 7 Gusht në Tiranë. Turneu triangolar do të shoh të impenjuar 3 skuadra, Partizani , Frosinone Calcio dhe Teuta. Ky event ndërkombëtar realizohet fal bashkëpunimit të dy klubeve Partizani dhe Frosinone Calcio e cila nga ky sezon është pjesë e Seria A dhe mbështetjes se "Associazione Europea Della Via Egnatia".
Detajet e organizimit të turneut që do të zhvillohet në datën 7 Gusht në Tiranë do të behen të ditura në ditët në vijim.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi