Partizani.Net - Forum
Tema Fundit
» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
Ditmar Bicaj I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
Ditmar Bicaj I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
Ditmar Bicaj I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

» Kupa 2015/16
Ditmar Bicaj I_icon_minitime2015-09-02, 22:20 nga Admin

» Jurgen Vatnikaj
Ditmar Bicaj I_icon_minitime2015-09-01, 21:00 nga Admin

» Java 02: PARTIZANI - Flamurtari 2-1
Ditmar Bicaj I_icon_minitime2015-09-01, 20:53 nga Admin

» Java 01: PARTIZANI - Laci 1-1
Ditmar Bicaj I_icon_minitime2015-09-01, 20:52 nga Admin

» Lista e Lojr=tareve te Federuar
Ditmar Bicaj I_icon_minitime2015-09-01, 20:51 nga Admin

» Miqesore: Laci - Partizani
Ditmar Bicaj I_icon_minitime2015-08-24, 10:58 nga Miri dem i kuq

Top posting users this week

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Ditmar Bicaj

Shko poshtë

Ditmar Bicaj Empty Ditmar Bicaj

Mesazh nga Admin prej 2015-06-10, 17:02

Pozicioni: Mbrojtes
Datelindja: 26.02.1989
Vendlindja: Tirane
Gjatesia: 193cm

Karriera:
2015/16 - Partizani
2014/15 - Tractor Sazi
2013/14 - Skenderbeu
2012/13 - Skenderbeu
2011/12 - Skenderbeu
2010/11 - Skenderbeu
2009/10 - Tirana
2008/09 - Belasitsa Petrich
2007/08 - Dinamo
2006/07 - Dinamo

Ekipet kombetare
Shqiperia - 1 ndeshje, 0 gola
Shqiperia U21 - 3 ndeshje, 0 gola
Shqiperia U20 - 1 ndeshje, 0 gola
Shqiperia U17 - 8 ndeshje, 0 gola

Ditmar Bicaj 615X315801365_Ditmar_Bicaj
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ditmar Bicaj Empty Re: Ditmar Bicaj

Mesazh nga Admin prej 2015-06-10, 17:02

TJETER GODITJE, FIRMOS DITMAR BICAJ
10.06.2015 | 16:56

Ditmar Bicaj është një lojtar i Partizanit. Mbrojtësi 26-vjecar, që sezonin e kaluar u aktivizua në kampionatin iranian me ekipin e Tractor Sazi zgjodhi fanellën e kuqe për të ardhmen e tij duke firmosur me klubin kryeqytetas.

Futbollisti ishte qenë një prej emrave më të lakuar ditët e fundit në merkato, por pasi mori kohën e nevojshme në shqyrtimin e ofertave në adresë të tij, duke qenë se dhe Tirana e Flamurtari kishin shfaqur interes për të, mbrojtësi vendosi të luajë në sezonin e ri për Partizanin.

Me klubin kryeqytetas Bicaj do të firmosë një kontratë një vjecare dhe me të kuqtë do të ketë mundësinë të luajë dhe në në kompeticionet europiane. Për Bicaj ky është një rikthim në Superiore, pasi më parë ka veshur dhe fanellat e Dinamos, Tiranës, Skënderbeut dhe Kukësit. Në kampionati shqiptar ai ka mundur të fitojë 4 tituj kampion ndërkohë që në Iran fitoi dhe një Superkupë të vendit.

Për Partizanin një tjetër goditje cilësore në merkato pas asaj të Sebino Plakut, që u prezantua këtë të martë me të kuqtë. Bicaj pritet te jete lideri i mbrojtjes pas largimeve ne kete repart dhe sigurisht qe i jep me garanci prapavijes.

http://partizani.net/sq/Futboll_lajme/Category/Futboll_lajme/Tjeter-goditje--firmos-Ditmar-Bicaj
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi