Partizani.Net - Forum
Tema Fundit
» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
Fejzullahi dhe Hoxha thirre nne Kombetare I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
Fejzullahi dhe Hoxha thirre nne Kombetare I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
Fejzullahi dhe Hoxha thirre nne Kombetare I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

» Kupa 2015/16
Fejzullahi dhe Hoxha thirre nne Kombetare I_icon_minitime2015-09-02, 22:20 nga Admin

» Jurgen Vatnikaj
Fejzullahi dhe Hoxha thirre nne Kombetare I_icon_minitime2015-09-01, 21:00 nga Admin

» Java 02: PARTIZANI - Flamurtari 2-1
Fejzullahi dhe Hoxha thirre nne Kombetare I_icon_minitime2015-09-01, 20:53 nga Admin

» Java 01: PARTIZANI - Laci 1-1
Fejzullahi dhe Hoxha thirre nne Kombetare I_icon_minitime2015-09-01, 20:52 nga Admin

» Lista e Lojr=tareve te Federuar
Fejzullahi dhe Hoxha thirre nne Kombetare I_icon_minitime2015-09-01, 20:51 nga Admin

» Miqesore: Laci - Partizani
Fejzullahi dhe Hoxha thirre nne Kombetare I_icon_minitime2015-08-24, 10:58 nga Miri dem i kuq

Top posting users this week

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Fejzullahi dhe Hoxha thirre nne Kombetare

Shko poshtë

Fejzullahi dhe Hoxha thirre nne Kombetare Empty Fejzullahi dhe Hoxha thirre nne Kombetare

Mesazh nga Admin prej 2015-06-10, 16:37

FEJZULLAHI DHE HOXHA NE KOMBETARE 10.06.2015 | 16:33

Partizani vazhdon te furnizoje kombetaren me lojtare kohet e fundit. Edhe kesaj rradhe nuk kane munguar emrat e kuq ne listen kuqezi.

Arbnor Fejzullahi dhe Alban Hoxha do të jenë të jene prezencat e kuqe të grumbulluar me ekipin Përfaqësues për ndeshjen kundër Francës në program në 13 Qershor.

Trajneri i kuqezinjve De Biasi e ka vezhguar gjatë gjithë sezonit mbrojtësin e kuq dhe performanca e shkëlqyer e tij e ka bindur për ta bërë pjesë të ekipit Kombëtar. Fejzullahu gjithashtu ka qene pjesë për dy edicione me përfaqësuesen U 21.

Në listën e lojtarëve për ndeshjen kundër Frances i grumbulluar është edhe gardiani dhe rekordmeni i portës së kuqe Alban Hoxha.

http://partizani.net/sq/Futboll_lajme/Category/Futboll_lajme/Fejzullahi-dhe-Hoxha-ne-Kombetare
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi