Partizani.Net - Forum
Tema Fundit
» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
Intervista ekskluzive e Ertan Demirit per Partizani.Net I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
Intervista ekskluzive e Ertan Demirit per Partizani.Net I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
Intervista ekskluzive e Ertan Demirit per Partizani.Net I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

» Kupa 2015/16
Intervista ekskluzive e Ertan Demirit per Partizani.Net I_icon_minitime2015-09-02, 22:20 nga Admin

» Jurgen Vatnikaj
Intervista ekskluzive e Ertan Demirit per Partizani.Net I_icon_minitime2015-09-01, 21:00 nga Admin

» Java 02: PARTIZANI - Flamurtari 2-1
Intervista ekskluzive e Ertan Demirit per Partizani.Net I_icon_minitime2015-09-01, 20:53 nga Admin

» Java 01: PARTIZANI - Laci 1-1
Intervista ekskluzive e Ertan Demirit per Partizani.Net I_icon_minitime2015-09-01, 20:52 nga Admin

» Lista e Lojr=tareve te Federuar
Intervista ekskluzive e Ertan Demirit per Partizani.Net I_icon_minitime2015-09-01, 20:51 nga Admin

» Miqesore: Laci - Partizani
Intervista ekskluzive e Ertan Demirit per Partizani.Net I_icon_minitime2015-08-24, 10:58 nga Miri dem i kuq

Top posting users this week

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Intervista ekskluzive e Ertan Demirit per Partizani.Net

Shko poshtë

Intervista ekskluzive e Ertan Demirit per Partizani.Net Empty Intervista ekskluzive e Ertan Demirit per Partizani.Net

Mesazh nga Admin prej 2015-06-02, 14:30

INTERVISTA EKSKLUZIVE E ERTAN DEMIRIT PER PARTIZANI.NET
02.06.2015 | 14:15

Me cfare po merreni tani qe jeni terhequr nga futbolli?

- Kisha nevoje per nje pushim pasiqe kisha kaluar shume kohe larg familjes dhe e kishim vuajtuar mungesen e njeri tjetrit. Aktualisht kam filluar te punoj si ndermjetsues ne transferimin e futbollisteve dhe gjithashtu kam plane te aktivizohem ne politike qe sadopak te kontribuoj ne ndryshimin e gjendjes kaotike te shqiptareve ne Maqedoni.

Pse u larguat nga Partizani dhe a ju ka ngelur ndonje peng?

- Nuk e mendoja fare largimin perkundrazi kisha vendosur qe marr dhe familjen qe te jetoja dhe punoja ne Shqiperi, ky ishte plani pasiqe ishim dakoduar edhe me presidencen ne bisedat e shumta qe kishim zhvilluar gjate vitit por gjithcka ndryshoj gjate nje dite te vetme dhe te them te drejten u ndjeva i lenduar se si u largova pa me dhene as edhe nje sqarim.

A mund te na tregoni dicka me shume me lidhje me “konfliktin” me portugezin Sampaio?

- Nuk kisha asnje konflikt me Sampaion por thjesht I shpjegova qe me levizjet qe po bente po na humb shansin qe te luajme ne kupat e Europes.Gjate gjithe karrieres time asnjehere nuk kam patur konflikt me ndonje trajner.

Si e vleresoni sezonin 2014-2015 te Partizanit?

- Pas gjithe atyre ndryshimeve ne skuader dhe duke marre parasysh garen e eger ne mes rivaleve per titull atehere mund ta vleresojme si nje sezon pozitiv.

Ju kemi pare gjate derbit qe ishin ne tribune me tifozet,ishte zgjedhja juaj apo ka munguar nje ftese nga klubi?

- Nuk kam marre asnjehere ftese nga klubi per te percjellur ndonje ndeshje por ne mesin e tifozerise u ndjeva shume mire.

A do ta shohim ne te ardhmen Demirin ne stolin e Partizanit?

- Kurre mos thuaj kurre por per momentin nuk e shoh veten ne rolin e trajnerit. Tek Partizani do te pranoja te kthehesha ne cdo rol pasiqe jam i dashuruar me kete skuader por vetem ne qofte se do te isha I dobishem.

Si i gjykoni largimin e Duros nga drejtimi?

- Largimi I Duros nuk ishte I papritur per mua por gjithsesi jam I mendimit qe do duhej ti jepej rasti qe te perfundonte deri ne fund punen e nisur.

Jeni njohes I mire I kampionatit shqiptar dhe atij maqedonas? A ka ndonje futbollist qe do I kishit sygjeruar drejtuesve te klubit?

- Ka disa futbollista me shume kualitete qe do ti kishin sherbyer Partizanit por nuk preferoj qe te permend emra.

Me cfare note do ta vleresonit performancen e Ultras Guerrils?

- Nga 1 deri ne 10-te une do ti notoja me 11-te sepse ishin thjesht te mrekullueshem,spektakolar dhe jam I mendimit qe nje tifozeri e tille meriton shume trofe. Shfrytezoj rastin qe ti pershendes dhe falemnderoj per respektin qe gjithmone tregojn per mua.

Intervista ekskluzive e Ertan Demirit per Partizani.Net 615X315979380_Ertan_Demiri
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi