Partizani.Net - Forum
Tema Fundit
» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
Gati rinovimet me titullarët, mendohet per merkaton I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
Gati rinovimet me titullarët, mendohet per merkaton I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
Gati rinovimet me titullarët, mendohet per merkaton I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

» Kupa 2015/16
Gati rinovimet me titullarët, mendohet per merkaton I_icon_minitime2015-09-02, 22:20 nga Admin

» Jurgen Vatnikaj
Gati rinovimet me titullarët, mendohet per merkaton I_icon_minitime2015-09-01, 21:00 nga Admin

» Java 02: PARTIZANI - Flamurtari 2-1
Gati rinovimet me titullarët, mendohet per merkaton I_icon_minitime2015-09-01, 20:53 nga Admin

» Java 01: PARTIZANI - Laci 1-1
Gati rinovimet me titullarët, mendohet per merkaton I_icon_minitime2015-09-01, 20:52 nga Admin

» Lista e Lojr=tareve te Federuar
Gati rinovimet me titullarët, mendohet per merkaton I_icon_minitime2015-09-01, 20:51 nga Admin

» Miqesore: Laci - Partizani
Gati rinovimet me titullarët, mendohet per merkaton I_icon_minitime2015-08-24, 10:58 nga Miri dem i kuq

Top posting users this week

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Gati rinovimet me titullarët, mendohet per merkaton

Shko poshtë

Gati rinovimet me titullarët, mendohet per merkaton Empty Gati rinovimet me titullarët, mendohet per merkaton

Mesazh nga Admin prej 2015-04-21, 14:51

Mosarritja e objektivit për të fituar titullin kampion, ka bërë që drejtuesit të mendojnë për sezonin e ardhshëm. Hoxha dhe Rrahmani pritet të jenë të parët në bisedime.

Pas daljes nga objektivi për të fituar titullin kampion, drejtuesit e skuadrës së Partizanit kanë filluar të mendojnë edhe për sezonin e ardhshëm futbollistik. Duket se presidenti Demi, i ka dhënë besimin trajnerit Duro për të vazhduar punën në krye të skuadrës dhe ky i fundit është duke u menduar edhe për organikën dhe përforcimet që parashikohet të bëhen. Nuk duhet të harrojmë se një pjesë e mirë e futbollistëve të skuadrës së kuqe kanë qenë ditët e fundit në qendër të merkatos, por sipas të gjitha gjasave asnjëri prej tyre nuk do të largohet. Duket se objektivi i trajneri Duro është ruajtja e organikës, që sezonin e ardhshëm skuadra të fitoj titullin kampion me çdo kusht, duke bërë edhe disa përforcime sidomos në repartin e sulmit. Për momentin janë disa futbollistë që rrezikojnë të largohen duke qenë se i përfundon kontrata dhe në një situatë të tillë, drejtuesit e kuq do të nisin bisedimet për të mos lejuar asnjë prej tyre që të largohet. Ndërsa lojtarët që janë nën kontratë dhe janë në planet e trajnerit Duro, duket se nuk do të kenë asnjë mundësi të largohen nga skuadra.

Merkato

Portieri Alban Hoxha, është emri i parë që ka dalë në skenë për tu larguar gjatë merkatos së verës dhe më konkretisht drejt Seria A. Por, deri më tani gjithçka ka qenë në kuadrin e thashethemeve, ndërsa “gardianit” rekordmen i përfundon kontrata me të kuqtë në fund të këtij sezoni dhe një rinovim me të do të ishte një lajm shumë i mirë për sezonin e ardhshëm. Ndërkohë, që drejt qëndrimit të te kuqtë të paktën edhe për sezonin e ardhshëm është edhe qendërmbrojtësi Amir Rrahmani, i cili ka pasur oferta nga RNK Split në Kroaci. Rrahmanit gjithashtu i përfundon kontrata, por drejtuesit mësohet se kanë në plane që të vazhdojnë të kenë shërbimet e futbollistit që është edhe pjesë e Kombëtares së 21-vjeçarëve. Por, pavarësisht planeve nuk dihet se sa trajneri Duro dhe drejtuesit e klubit do të bindin dy futbollistët që në fund të sezonit dalin të lirë, që të rinovojnë kontratat, duke qenë se të paktën portieri Hoxha ka deklaruar se kërkon një aventurë jashtë vendit. Por, përveç Hoxhës dhe Rrahmanit, kanë qenë edhe emrat e Idriz Bathës dhe Arbnor Fejzullahut, si të lakuar për tu larguar në fund të sezonit. Gjithsesi dy lojtarët janë nën kontratë me Partizanin edhe për dy vite të tjera dhe klubi duket se nuk ka në planet e tij për t’i lënë të lirë.

Cfare politike mendoni se duhet te njeke Partizani gjate kesaj merkato? Kush duhet te qendroje apo kush duhet te largohet nga lojtaret. Cilet lojtare do te deshironit te shifni te Partizani?
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gati rinovimet me titullarët, mendohet per merkaton Empty Re: Gati rinovimet me titullarët, mendohet per merkaton

Mesazh nga Doni_Guerrils prej 2015-04-21, 20:45

Hoxha nese shkon te Chievo jam shume dakord qe te mos i behet asnje pengese. Rrahmani po te kishte mend ne koke nuk do shkonte ne nje skuader ordinere si Split. Ne Kroaci pervec dinamos, hajdukut edhe deri diku rijekes skuadrat e tjera jane niveli i superliges sone dhe me poshte se Partizani.

Doni_Guerrils

Numri i postimeve : 19
Join date : 09/04/2015
Age : 35
Location : Pristina

Shiko profilin e anëtarit http://www.partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gati rinovimet me titullarët, mendohet per merkaton Empty Re: Gati rinovimet me titullarët, mendohet per merkaton

Mesazh nga Admin prej 2015-04-22, 15:05

Rrahmani ka me shume mundesi te vazhdoje me Kombetaren nese rri te Partizani se ne Krocaci sdo e shofi njeri dite per dite.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gati rinovimet me titullarët, mendohet per merkaton Empty Re: Gati rinovimet me titullarët, mendohet per merkaton

Mesazh nga Miri dem i kuq prej 2015-04-24, 14:46

po u rujten grupin aktual,jo tgjith sdiskutohet,,,plus 2-4 lojtar cilsore,,pse jo vitin tjeter je pretendet,,
ke Chievo kam fryk se stolin do maj,,shif Etritin ke Lacio,,kurse ky tjetri nKroaci,,ja ja god luck,,po lujti ..

Miri dem i kuq

Numri i postimeve : 21
Join date : 20/04/2015

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gati rinovimet me titullarët, mendohet per merkaton Empty Re: Gati rinovimet me titullarët, mendohet per merkaton

Mesazh nga Doni_Guerrils prej 2015-04-27, 19:30

Mendij se Europa do kondicionoje edhe merkaton. Me sa di une jane 120 mije euro premio per pjesemarrje ne europa league. Pastaj po e deshi fati me kalu noj tur eshte impakt teper i madh ne financat e klubit.

Doni_Guerrils

Numri i postimeve : 19
Join date : 09/04/2015
Age : 35
Location : Pristina

Shiko profilin e anëtarit http://www.partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gati rinovimet me titullarët, mendohet per merkaton Empty Re: Gati rinovimet me titullarët, mendohet per merkaton

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi