Partizani.Net - Forum
Tema Fundit
» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
Nga kampionati I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
Nga kampionati I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
Nga kampionati I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

» Kupa 2015/16
Nga kampionati I_icon_minitime2015-09-02, 22:20 nga Admin

» Jurgen Vatnikaj
Nga kampionati I_icon_minitime2015-09-01, 21:00 nga Admin

» Java 02: PARTIZANI - Flamurtari 2-1
Nga kampionati I_icon_minitime2015-09-01, 20:53 nga Admin

» Java 01: PARTIZANI - Laci 1-1
Nga kampionati I_icon_minitime2015-09-01, 20:52 nga Admin

» Lista e Lojr=tareve te Federuar
Nga kampionati I_icon_minitime2015-09-01, 20:51 nga Admin

» Miqesore: Laci - Partizani
Nga kampionati I_icon_minitime2015-08-24, 10:58 nga Miri dem i kuq

Top posting users this week

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Nga kampionati

Shko poshtë

Nga kampionati Empty Nga kampionati

Mesazh nga Admin prej 2015-04-21, 14:37

Nga kampionati 11159527_420863208094176_6075920552414416670_n

Golashenuesit e Superliges pas javes 31
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nga kampionati Empty Re: Nga kampionati

Mesazh nga Admin prej 2015-04-27, 19:40

Kemi dhe 4 ndeshje dhe te gjitha jane ndeshje qe duhet ti fitojme. Pra 12 pike jane shume te mundshme.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nga kampionati Empty Re: Nga kampionati

Mesazh nga Doni_Guerrils prej 2015-04-27, 20:14

Ne fakt vetem derbi eshte ndeshje e veshtire pasi per te tjerat nuk besoj se do te na dalin shume probleme.

Doni_Guerrils

Numri i postimeve : 19
Join date : 09/04/2015
Age : 35
Location : Pristina

Shiko profilin e anëtarit http://www.partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nga kampionati Empty Re: Nga kampionati

Mesazh nga Admin prej 2015-04-27, 20:59

Gjithe skuadrat e tjera te kreut e kane me te veshtire kalendarin
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nga kampionati Empty Re: Nga kampionati

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi