Partizani.Net - Forum
Tema Fundit
» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
Pano akuzon lojtarët: S’mendojnë fanellën, por tjetër gjë I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
Pano akuzon lojtarët: S’mendojnë fanellën, por tjetër gjë I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
Pano akuzon lojtarët: S’mendojnë fanellën, por tjetër gjë I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

» Kupa 2015/16
Pano akuzon lojtarët: S’mendojnë fanellën, por tjetër gjë I_icon_minitime2015-09-02, 22:20 nga Admin

» Jurgen Vatnikaj
Pano akuzon lojtarët: S’mendojnë fanellën, por tjetër gjë I_icon_minitime2015-09-01, 21:00 nga Admin

» Java 02: PARTIZANI - Flamurtari 2-1
Pano akuzon lojtarët: S’mendojnë fanellën, por tjetër gjë I_icon_minitime2015-09-01, 20:53 nga Admin

» Java 01: PARTIZANI - Laci 1-1
Pano akuzon lojtarët: S’mendojnë fanellën, por tjetër gjë I_icon_minitime2015-09-01, 20:52 nga Admin

» Lista e Lojr=tareve te Federuar
Pano akuzon lojtarët: S’mendojnë fanellën, por tjetër gjë I_icon_minitime2015-09-01, 20:51 nga Admin

» Miqesore: Laci - Partizani
Pano akuzon lojtarët: S’mendojnë fanellën, por tjetër gjë I_icon_minitime2015-08-24, 10:58 nga Miri dem i kuq

Top posting users this week

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Pano akuzon lojtarët: S’mendojnë fanellën, por tjetër gjë

Shko poshtë

Pano akuzon lojtarët: S’mendojnë fanellën, por tjetër gjë Empty Pano akuzon lojtarët: S’mendojnë fanellën, por tjetër gjë

Mesazh nga Admin prej 2015-04-21, 14:27

Ledio Pano akuzon lojtarët: S’mendojnë fanellën, por tjetër gjë

Lojtarët e Partizanit e kanë mendjen diku tjetër dhe jo te fanella që mbajnë veshur”, kjo ishte deklarata që ish-mesfushori i të kuqve, Ledio Pano, bëri të dielën në “Rubrika Sportive” në TVSH.

Pano pohoi se ka mësuar se gjendja nuk është e mirë dhe për këtë bëri fajtorë lojtarët, të cilët janë transformuar për keq në pjesën e dytë të sezonit. Ish-lojtari dhe trajneri i Partizanit tha se kjo është esenca e asaj që po ndodh aktualisht në ekip, por nuk pranoi të japë detaje të mëtejshme.

Fjalët e Panos janë analizuar edhe nga paneli i pranishëm, ku bënin pjesë edhe disa ish-trajnerë, si Edmond Gëzdari, Shkëlqim Muça dhe Astrit Canaj. Të gjithë ishin në unison se shkaktarë për transformimin e Partizanit në pjesën e dytë të sezonit janë futbollistët, të cilët duket sikur u ka hyrë vetja në qejf nga lëvdatat që morën në pjesën e parë të kampionatit.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi