Partizani.Net - Forum
Tema Fundit
» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
Dashuria për Raçiç acaron kosovarët I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
Dashuria për Raçiç acaron kosovarët I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
Dashuria për Raçiç acaron kosovarët I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

» Kupa 2015/16
Dashuria për Raçiç acaron kosovarët I_icon_minitime2015-09-02, 22:20 nga Admin

» Jurgen Vatnikaj
Dashuria për Raçiç acaron kosovarët I_icon_minitime2015-09-01, 21:00 nga Admin

» Java 02: PARTIZANI - Flamurtari 2-1
Dashuria për Raçiç acaron kosovarët I_icon_minitime2015-09-01, 20:53 nga Admin

» Java 01: PARTIZANI - Laci 1-1
Dashuria për Raçiç acaron kosovarët I_icon_minitime2015-09-01, 20:52 nga Admin

» Lista e Lojr=tareve te Federuar
Dashuria për Raçiç acaron kosovarët I_icon_minitime2015-09-01, 20:51 nga Admin

» Miqesore: Laci - Partizani
Dashuria për Raçiç acaron kosovarët I_icon_minitime2015-08-24, 10:58 nga Miri dem i kuq

Top posting users this week

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Dashuria për Raçiç acaron kosovarët

Shko poshtë

Dashuria për Raçiç acaron kosovarët Empty Dashuria për Raçiç acaron kosovarët

Mesazh nga Admin prej 2015-04-20, 17:33

Dashuria për Raçiç acaron kosovarët

Një postim i “Ultras Guerrils” në profilin e tyre për sulmuesin Stevan Raçiç ka acaruar një grupim tifozësh kosovarë, që në rrjetet sociale kanë shprehur qëndrimin e tyre racist dhe ofendues.

Mesazhi i ultrasve të kuq kishte të bënte me respektin që kanë ata ndaj sulmuesit serb, i cili, për javë me radhë, është pika referuese e Partizanit dhe mbetet ndër të vetmit që po jep maksimumin për fanellën.

“Është nga Serbia, por e duan të gjithë tifozët. E duan sepse është i respektueshëm në çdo moment me tifozët, e duan sepse luan me shpirt çdo ndeshje, e duan sepse ha inat dhe nuk dorëzohet deri në fund.

Respekt për bishën tonë Stefan Raçiç!”, ky ishte mesazhi mbështetës i tifozëve. Tifozëria e Partizanit ka treguar se futbolli është pasion dhe jo mundësi për të bërë politikë. Ata respektojnë lojtarin që mbron ngjyrat e klubit dhe jo flamurin e përkatësinë nga vjen.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria për Raçiç acaron kosovarët Empty Re: Dashuria për Raçiç acaron kosovarët

Mesazh nga Miri dem i kuq prej 2015-04-24, 14:57

sporti o sport,,politika o politik,,po u fut nsport vari bidonat..

Miri dem i kuq

Numri i postimeve : 21
Join date : 20/04/2015

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria për Raçiç acaron kosovarët Empty Re: Dashuria për Raçiç acaron kosovarët

Mesazh nga Doni_Guerrils prej 2015-04-25, 01:40

Nuk e di ne cka jane referuar kur thone per acarim. Nuk kam pa te jete bere teme kjo gje as neper faqe ne FB. Jane gjithe ata lojtare kosovare qe luajne te Partizani edhe nuk kemi dergju qe te kete pas ndonjeri prej tyre cfaredo problemi me Racicin.

Doni_Guerrils

Numri i postimeve : 19
Join date : 09/04/2015
Age : 35
Location : Pristina

Shiko profilin e anëtarit http://www.partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria për Raçiç acaron kosovarët Empty Re: Dashuria për Raçiç acaron kosovarët

Mesazh nga Admin prej 2015-04-27, 17:35

mundohen te nxjerrin cik lajm dhe gazetat. ku ka mundesi me te mire se cik lajm patriotizmi shqiperi - serbi
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria për Raçiç acaron kosovarët Empty Re: Dashuria për Raçiç acaron kosovarët

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi