Partizani.Net - Forum
Tema Fundit
» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
Rikonstruktimi i stadiumit "Loro Borici" I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
Rikonstruktimi i stadiumit "Loro Borici" I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
Rikonstruktimi i stadiumit "Loro Borici" I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

» Kupa 2015/16
Rikonstruktimi i stadiumit "Loro Borici" I_icon_minitime2015-09-02, 22:20 nga Admin

» Jurgen Vatnikaj
Rikonstruktimi i stadiumit "Loro Borici" I_icon_minitime2015-09-01, 21:00 nga Admin

» Java 02: PARTIZANI - Flamurtari 2-1
Rikonstruktimi i stadiumit "Loro Borici" I_icon_minitime2015-09-01, 20:53 nga Admin

» Java 01: PARTIZANI - Laci 1-1
Rikonstruktimi i stadiumit "Loro Borici" I_icon_minitime2015-09-01, 20:52 nga Admin

» Lista e Lojr=tareve te Federuar
Rikonstruktimi i stadiumit "Loro Borici" I_icon_minitime2015-09-01, 20:51 nga Admin

» Miqesore: Laci - Partizani
Rikonstruktimi i stadiumit "Loro Borici" I_icon_minitime2015-08-24, 10:58 nga Miri dem i kuq

Top posting users this week

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Rikonstruktimi i stadiumit "Loro Borici"

Shko poshtë

Rikonstruktimi i stadiumit "Loro Borici" Empty Rikonstruktimi i stadiumit "Loro Borici"

Mesazh nga Admin prej 2015-04-15, 16:36

Rikonstruktimi i stadiumit "Loro Borici" 00110

ja si do duket stadiumi. Do kete 17 mije vende
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rikonstruktimi i stadiumit "Loro Borici" Empty Re: Rikonstruktimi i stadiumit "Loro Borici"

Mesazh nga Admin prej 2015-04-15, 16:36

Është shtyrë nisja e punimeve në “Loro Boriçi”

E mërkura ishte paralajmëruar si dita për prezantimin e projektit përfundimtar dhe zyrtar të ndërhyrjes në rikonstruktimin e stadiumit “Loro Boriçi”. Por, nga burimet më të fundit nga qeverisja vendore dhe Klubi i Futbollit Vllaznia bëjnë të ditur se një gjë e tillë nuk do të ndodhë sot, kjo me sa duket edhe për arsye të angazhimeve të kryeministrit Rama në takime të tjera, brenda dhe jashtë vendit. Por, gjithsesi ceremonia në fjalë që përkon edhe me fillimin e punimeve do të kryhet shumë shpejt, ora dhe data e së cilës do të bëhet e ditur zyrtarisht nga vete strukturat përkatëse. Nga ana tjetër, në klubin Vllaznia akoma nuk janë shumë të informuar se çfarë do të bëhet në ditët në vazhdim me ekipin e parë. Nëse të hënën skuadra u stërvit në stadium me idenë se fusha nuk do të përdoret në fundjave për ndeshjen me Flamurtarin, një tjetër orientim i dhënë dje bëri që skuadra të zhvendoset sërish në fushën sportive “Reshit Rusi” ku edhe kreu seancën e radhës. Kjo për faktin se edhe pse punimet do të nisin, të paktën përballja me vlonjatët të zhvillohet këtë fundjavë. Ndërkohë, për të qenë brenda, drejtuesit e klubit të futbollit Vllaznia kanë orientuar punonjësit që të fillojnë çmontimin e pajisjeve kryesore elektronike, kryesisht ato në mjediset e tribunës qendrore, gjë janë parë t’i bëjnë gjatë të gjithë ditës së djeshme. Paraprakisht, kuqeblutë kanë marrë masat e duhura për gjetjen e stadiumit ku Vllaznia do të zhvillojë ndeshjet e mbetura, por se çfarë do të ndodhë, duhet pritur deri në fundjavë nëse Vllaznia-Flamurtari e planifikuar të luhet në orën 14:00 të së shtunës në “Loro Boriçi”, apo diku tjetër.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi