Partizani.Net - Forum
Tema Fundit
» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
Shehu: Partizani s’ka lider, lojtarët nuk janë mësuar me tituj I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
Shehu: Partizani s’ka lider, lojtarët nuk janë mësuar me tituj I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
Shehu: Partizani s’ka lider, lojtarët nuk janë mësuar me tituj I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

» Kupa 2015/16
Shehu: Partizani s’ka lider, lojtarët nuk janë mësuar me tituj I_icon_minitime2015-09-02, 22:20 nga Admin

» Jurgen Vatnikaj
Shehu: Partizani s’ka lider, lojtarët nuk janë mësuar me tituj I_icon_minitime2015-09-01, 21:00 nga Admin

» Java 02: PARTIZANI - Flamurtari 2-1
Shehu: Partizani s’ka lider, lojtarët nuk janë mësuar me tituj I_icon_minitime2015-09-01, 20:53 nga Admin

» Java 01: PARTIZANI - Laci 1-1
Shehu: Partizani s’ka lider, lojtarët nuk janë mësuar me tituj I_icon_minitime2015-09-01, 20:52 nga Admin

» Lista e Lojr=tareve te Federuar
Shehu: Partizani s’ka lider, lojtarët nuk janë mësuar me tituj I_icon_minitime2015-09-01, 20:51 nga Admin

» Miqesore: Laci - Partizani
Shehu: Partizani s’ka lider, lojtarët nuk janë mësuar me tituj I_icon_minitime2015-08-24, 10:58 nga Miri dem i kuq

Top posting users this week

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Shehu: Partizani s’ka lider, lojtarët nuk janë mësuar me tituj

Shko poshtë

Shehu: Partizani s’ka lider, lojtarët nuk janë mësuar me tituj Empty Shehu: Partizani s’ka lider, lojtarët nuk janë mësuar me tituj

Mesazh nga Admin prej 2015-04-15, 15:55

Shehu: Partizani s’ka lider, ja pse u shkërmoq në Korçë, lojtarët nuk janë mësuar me tituj

Ish-sulmuesi dhe trajneri i Partizanit, Ylli Shehu, nuk e priste paraqitjen që bënë të kuqtë në Korçë. Sipas tij, “demave” u mungon lideri dhe mbase ka ndikuar edhe fakti se lojtarët kryeqytetas nuk janë mësuar me tituj.

Shehu për “Panorama Sport” pohoi se një ekip që ka ambicie për trofe nuk mund të pësojë 5 gola ndaj një rivali direkt.

Donim të dinim mendimin e Ylli Shehut për humbjen e fundit të Partizanit në Korçë…

Nuk di çfarë të them për atë takim, pasi përpara zhvillimit kisha mendim dhe ide të tjera. Ajo që ndodhi në fushë ishte e pajtueshme. Një ekip që pretendon të dalë kampion, nuk mund të pësojë pesë gola në një përballje me një rival direkt. Pas golit të parë, në fushën e lojës u pa një Partizan i shthurur. Nuk mund të dalësh kampion me një paraqitje të tillë si në transfertën e Korçës…
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi