Partizani.Net - Forum
Tema Fundit
» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
2015-09-25, 15:57 nga Admin

» Kupa 2015/16
2015-09-02, 22:20 nga Admin

» Jurgen Vatnikaj
2015-09-01, 21:00 nga Admin

» Java 02: PARTIZANI - Flamurtari 2-1
2015-09-01, 20:53 nga Admin

» Java 01: PARTIZANI - Laci 1-1
2015-09-01, 20:52 nga Admin

» Lista e Lojr=tareve te Federuar
2015-09-01, 20:51 nga Admin

» Miqesore: Laci - Partizani
2015-08-24, 10:58 nga Miri dem i kuq

Top posting users this week

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Java 20: Partizani B - Luzi 1-0

Shko poshtë

Java 20: Partizani B - Luzi 1-0

Mesazh nga Admin prej 2015-04-14, 17:17

Partizani B ka fituar kunder Luzi 2008 me rezultatin 1-0 ne kompleksin sportiv ne Peze. Goli i vetem i ndeshjes eshte realizuar nga kapiteni Gjeci ne minuten e 75-te te ndeshjes. Igli Gjeci eshte shenuesi me i mire i skuadres se dyte te kuqe kete sezon, me 8 gola deri tani.

Partizani B tani ka 34 pike dhe renditet ne vend te katert. Partizani B ka nje ndeshje me pak por eshte kater pike nga vendi i trete dhe 14 pike nga vendi i dyte qe ngjitet ne Kategorine e Pare.

Golashenuesit e sezonit

8 - Igli Gjeci
5 - Lauren Ismailaj
3 - Jurgen Vatnikaj
2 - Santiago Sina
1 - Brixhild Brahimaj
1 - Labinot Ibrahimi
1 - Xhevat Llakaj
1 - Kristi Kurti
1 - Ardian Beqiri
1 - Juxhin Berberi
1 - Renato Sula  
1 - Fabio Gjonikaj

avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Java 20: Partizani B - Luzi 1-0

Mesazh nga Admin prej 2015-04-14, 17:26

Informacioni i ndeshjes

avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi