Partizani.Net - Forum
Tema Fundit
» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
Skuadrat e Partizanit, me te ndjekurat nga tifozet I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
Skuadrat e Partizanit, me te ndjekurat nga tifozet I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
Skuadrat e Partizanit, me te ndjekurat nga tifozet I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

» Kupa 2015/16
Skuadrat e Partizanit, me te ndjekurat nga tifozet I_icon_minitime2015-09-02, 22:20 nga Admin

» Jurgen Vatnikaj
Skuadrat e Partizanit, me te ndjekurat nga tifozet I_icon_minitime2015-09-01, 21:00 nga Admin

» Java 02: PARTIZANI - Flamurtari 2-1
Skuadrat e Partizanit, me te ndjekurat nga tifozet I_icon_minitime2015-09-01, 20:53 nga Admin

» Java 01: PARTIZANI - Laci 1-1
Skuadrat e Partizanit, me te ndjekurat nga tifozet I_icon_minitime2015-09-01, 20:52 nga Admin

» Lista e Lojr=tareve te Federuar
Skuadrat e Partizanit, me te ndjekurat nga tifozet I_icon_minitime2015-09-01, 20:51 nga Admin

» Miqesore: Laci - Partizani
Skuadrat e Partizanit, me te ndjekurat nga tifozet I_icon_minitime2015-08-24, 10:58 nga Miri dem i kuq

Top posting users this week

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Skuadrat e Partizanit, me te ndjekurat nga tifozet

Shko poshtë

Skuadrat e Partizanit, me te ndjekurat nga tifozet Empty Skuadrat e Partizanit, me te ndjekurat nga tifozet

Mesazh nga Admin prej 2015-04-09, 14:40

Lojerat me dore kane nje numer shume te vogel spektatoresh ne vitet e fundit ne te gjithe Shqiperine. Skuadrat e Partizanit ne keto sporte qe jane basketbolli i meshkujve dhe volejbolli i femrave, nuk kane qene ne lartesine e duhur dhe rrallehere jane pretendente per titull. Megjithate skuadrat e kuqe kane zakonsith numrin me te madh te spektatoreve neper pallatet e sporteve.

Në një hulumtim të sajin, gazeta “Panorama Sport” mësoi zyrtarisht se një ndeshje volejbolli apo basketbolli në pallatin e sportit “Asllan Rusi” nuk ndiqet më shumë nga 40-50 tifozë, shifër kjo me të vërtetë e frikshme. Përfaqësues të pallatit bënë me dije se Studenti në volejboll për meshkuj është skuadra që ndiqet më shumë nga tifozët, e ndjekur në “rang listë” nga Partizani në volejboll për femra qe merr pjese ne play-off apo edhe Partizani në basketboll për meshkuj.

Çuditërisht shifrat janë kundër kampioneve të Barleti Volej. Edhe pse është skuadra lider e sezoneve të fundit, i njëjti burim konfirmon se interesimi ndaj kësaj skuadre është në kuota të ulë- ta, me përjashtim të finaleve të “play off”-it apo të ndonjë derbi.

Skuadrat e Partizanit, me te ndjekurat nga tifozet 1495192_934638779893578_4545557844816072978_o
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi