Partizani.Net - Forum
Tema Fundit
» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
Alban Hoxha: Me kerkon Chievo I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
Alban Hoxha: Me kerkon Chievo I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
Alban Hoxha: Me kerkon Chievo I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

» Kupa 2015/16
Alban Hoxha: Me kerkon Chievo I_icon_minitime2015-09-02, 22:20 nga Admin

» Jurgen Vatnikaj
Alban Hoxha: Me kerkon Chievo I_icon_minitime2015-09-01, 21:00 nga Admin

» Java 02: PARTIZANI - Flamurtari 2-1
Alban Hoxha: Me kerkon Chievo I_icon_minitime2015-09-01, 20:53 nga Admin

» Java 01: PARTIZANI - Laci 1-1
Alban Hoxha: Me kerkon Chievo I_icon_minitime2015-09-01, 20:52 nga Admin

» Lista e Lojr=tareve te Federuar
Alban Hoxha: Me kerkon Chievo I_icon_minitime2015-09-01, 20:51 nga Admin

» Miqesore: Laci - Partizani
Alban Hoxha: Me kerkon Chievo I_icon_minitime2015-08-24, 10:58 nga Miri dem i kuq

Top posting users this week

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Alban Hoxha: Me kerkon Chievo

Shko poshtë

Alban Hoxha: Me kerkon Chievo Empty Alban Hoxha: Me kerkon Chievo

Mesazh nga Admin prej 2015-04-09, 14:26

Portieri i Partizanit, në një rrëfim për Turjan Hyskën në emisionin “Oktapod” në Vizion Plus, konfirmon zyrtarisht lajmin që qarkullonte prej disa javësh se ka interesim nga Kievo në Itali.

“Skuadra e fundit që është interesuar për mua ka qenë Kievo, që ka bërë një ofertë te klubi dhe është shtyrë për në fund të sezonit që të fillojnë bisedimet”, thotë Hoxha. Në rrëfimin e tij, gardiani flet edhe për thirrjen në Kombëtare dhe për ëndrrën që një ditë të luajë në formacion. Gjithashtu, ai rrëfehet edhe për humbjen e bashkëshortes dhe për jetën e tij private me djalin Beko.

Si është të jesh përballë pasqyrës dhe të jesh i detyruar të flasësh?
Është pak e çuditshme, por është bukur, sidomos kur sheh veten përballë.
Je po aq i sigurt sa përpara portës?
Jam. Nuk dua të bëj modestin, jam shumë i sigurt.
Kur erdhi lidhja me futbollin dhe specifikisht me portën?
Me futbollin kam filluar që në moshën 6 vjeç me ekipet e moshave….
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi