Partizani.Net - Forum
Tema Fundit
» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
Java 19: Partizani B barazon me Shënkollin I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
Java 19: Partizani B barazon me Shënkollin I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
Java 19: Partizani B barazon me Shënkollin I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

» Kupa 2015/16
Java 19: Partizani B barazon me Shënkollin I_icon_minitime2015-09-02, 22:20 nga Admin

» Jurgen Vatnikaj
Java 19: Partizani B barazon me Shënkollin I_icon_minitime2015-09-01, 21:00 nga Admin

» Java 02: PARTIZANI - Flamurtari 2-1
Java 19: Partizani B barazon me Shënkollin I_icon_minitime2015-09-01, 20:53 nga Admin

» Java 01: PARTIZANI - Laci 1-1
Java 19: Partizani B barazon me Shënkollin I_icon_minitime2015-09-01, 20:52 nga Admin

» Lista e Lojr=tareve te Federuar
Java 19: Partizani B barazon me Shënkollin I_icon_minitime2015-09-01, 20:51 nga Admin

» Miqesore: Laci - Partizani
Java 19: Partizani B barazon me Shënkollin I_icon_minitime2015-08-24, 10:58 nga Miri dem i kuq

Top posting users this week

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Java 19: Partizani B barazon me Shënkollin

Shko poshtë

Java 19: Partizani B barazon me Shënkollin Empty Java 19: Partizani B barazon me Shënkollin

Mesazh nga Admin prej 2015-04-07, 16:21

Partizani B ka marre vetem nje pike ne javen e 19-te ne Grupin A te Kategorise se Dyte. Ka qene nje ndeshje e ekuilibruar kunder Shenkollit qe ka nisur me nje pjese te pare pa shume raste shenimi. Gjithecka ka ndoshur me pas ne pjesen e dyte qe ka sjelle edhe golat.

Fillimisht, në minutën e 59-të shënon Deda për vendësit me një gjuajtje nga larg. Djemte e Pelinxhit reagojne menjehere dhe pas disa sulmeve arrijne te fitojne nje penallti por nuk arrijne te shenojne. Ngulmon Partizani B dhe me ne fund goli i barazimit vjen në minutën e 86-të me anë të Llakajt qe ishte dhe goli i tij i pare kete sezon.

Me piken e marre Partizani B renditet i katerti me 34 pike
SHËNKOLLI-PARTIZANI B 1-1

GOLAT: Deda 59′/ Llakaj 86′
SHËNKOLLI: Sumaj, Mashi,Dodaj, Mirdita, Pjetrushi, Marku,Çeku, Tuci (Keqira 65′), Frroku,Halili, Deda (Palushaj 75′).
Trajner: A.Bruka
PARTIZANI B: Gjonikaj, Llakaj,Agalliu, Dulo, Muça, Sallaku,Berberi, A.Gjeçi, Limani(Karameto 69′), Ismaili (Brahimaj78′), I.Gjeçi.
Trajner: M.Pelinxhi
GJYQTARË: A.Zdrava,E.Gjoni, U.Korra (Elbasan)
DELEGAT: Fatmir Shkupi (Durrës)

Golashenuesit e sezonit
7 - Igli Gjeci
5 - Lauren Ismailaj
3 - Jurgen Vatnikaj
2 - Santiago Sina
1 - Brixhild Brahimaj
1 - Labinot Ibrahimi
1 - Xhevat Llakaj
1 - Kristi Kurti
1 - Ardian Beqiri
1 - Juxhin Berberi
1 - Renato Sula  
1 - Fabio Gjonikaj
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Java 19: Partizani B barazon me Shënkollin Empty Re: Java 19: Partizani B barazon me Shënkollin

Mesazh nga Admin prej 2015-04-14, 17:28

Java 19: Partizani B barazon me Shënkollin Shenko10
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi