Partizani.Net - Forum
Tema Fundit
» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
Stevan Racic I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
Stevan Racic I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
Stevan Racic I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

» Kupa 2015/16
Stevan Racic I_icon_minitime2015-09-02, 22:20 nga Admin

» Jurgen Vatnikaj
Stevan Racic I_icon_minitime2015-09-01, 21:00 nga Admin

» Java 02: PARTIZANI - Flamurtari 2-1
Stevan Racic I_icon_minitime2015-09-01, 20:53 nga Admin

» Java 01: PARTIZANI - Laci 1-1
Stevan Racic I_icon_minitime2015-09-01, 20:52 nga Admin

» Lista e Lojr=tareve te Federuar
Stevan Racic I_icon_minitime2015-09-01, 20:51 nga Admin

» Miqesore: Laci - Partizani
Stevan Racic I_icon_minitime2015-08-24, 10:58 nga Miri dem i kuq

Top posting users this week

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Stevan Racic

Shko poshtë

Stevan Racic Empty Stevan Racic

Mesazh nga Admin prej 2015-04-07, 17:36

Pozicioni: Sulmues

Karriera:
2014/15 - Partizani
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Stevan Racic Empty Re: Stevan Racic

Mesazh nga Admin prej 2015-04-22, 15:15

Predha e Raçiçit, 136 km/orë

Stevan Raçiç erdhi te Partizani në merkaton e verës, si një sulmues i panjohur dhe për afrimin e tij pati shumë skepticizëm. Por, me atë që ka dhënë deri tani, jo më kot 31-vjeçari konsiderohet si “basti” i fituar i trajnerit Shpëtim Duro.

Raçiç ka ardhur në Shqipëri me disa rekorde personale të vendosur në kampionate të ndryshme. Para një viti, kur Raçiç luante me Javorin në kampionatin serb, ka regjistruar një gjuajtje me shpejtësi 136 km/orë.

“Predha” e Raçiçit është regjistruar si gjuajtja e dytë më e shpejtë në kampionatin serb, ku para 31-vjeçarit të “demave të kuq” qëndron Marko Stanojeviç, me 137 km/orë. Sulmuesi shtatlartë i të kuqve zotëron një gjuajtje potente, gjë e cila u pa në një moment edhe në pjesën e dytë të ndeshjes së fundit me Kukësin, ku prishi reklamën vendosur ngjitur me portën.

Në Malin e Zi, kur ishte pjesë e Çelik, ka shënuar golin më të shpejtë në kampionat, pas 12 sekondash. Këtë gjë sulmuesi e ka regjistruar edhe me Partizanin, ku në ndeshjen e fazës së dytë me Elbasanin realizoi pas 12 sekondash, gol i cili mbetet si më i shpejti për këtë sezon në Kategorinë Superiore.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Stevan Racic Empty Re: Stevan Racic

Mesazh nga Doni_Guerrils prej 2015-04-25, 01:50

Ky ka arrit maksimumin tek Partizani dhe besoj se do ta mbylle karrieren tek ne (po smori noj oferte shume te mire ekonomike). Per mua vetem i duhet gjet nje partner i nivelit te tij edhe jemi ne rregull.

Doni_Guerrils

Numri i postimeve : 19
Join date : 09/04/2015
Age : 35
Location : Pristina

Shiko profilin e anëtarit http://www.partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Stevan Racic Empty Re: Stevan Racic

Mesazh nga Admin prej 2015-04-27, 19:37

ksiha shume shpresa se do ishte partner perfekt Fazliu kur erdhi, po nuk doli aq i mire sa pritej. duhet ndonje tip ashtu i shpejt dhe i levizshem dhe behen dyshe perfekte
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Stevan Racic Empty Re: Stevan Racic

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi