Partizani.Net - Forum
Tema Fundit
» Java 5: Terbuni - PARTIZANI
Nderim Nexhipi I_icon_minitime2015-09-26, 15:00 nga Miri dem i kuq

» Robles Rocha ne provë tek Partizani
Nderim Nexhipi I_icon_minitime2015-09-25, 15:58 nga Admin

» Cordoba: Partizani është një klub i madh
Nderim Nexhipi I_icon_minitime2015-09-25, 15:57 nga Admin

» Kupa 2015/16
Nderim Nexhipi I_icon_minitime2015-09-02, 22:20 nga Admin

» Jurgen Vatnikaj
Nderim Nexhipi I_icon_minitime2015-09-01, 21:00 nga Admin

» Java 02: PARTIZANI - Flamurtari 2-1
Nderim Nexhipi I_icon_minitime2015-09-01, 20:53 nga Admin

» Java 01: PARTIZANI - Laci 1-1
Nderim Nexhipi I_icon_minitime2015-09-01, 20:52 nga Admin

» Lista e Lojr=tareve te Federuar
Nderim Nexhipi I_icon_minitime2015-09-01, 20:51 nga Admin

» Miqesore: Laci - Partizani
Nderim Nexhipi I_icon_minitime2015-08-24, 10:58 nga Miri dem i kuq

Top posting users this week

Robles Rocha ne provë tek Partizani

2015-09-25, 15:58 nga Admin

ROBLES ROCHA NE PROVË TEK PARTIZANI23.09.2015 | 23:57
Skuadra e kuqe e Partizanit i shton radhët e saj edhe me një tjetër futbollist të huaj. Mesfushori Karlos Julio Robles Rocha ka kapërcyer …

Komentet: 0

Cordoba: Partizani është një klub i madh

2015-09-25, 15:57 nga Admin

CORDOBA: PARTIZANI ËSHTË NJË KLUB I MADH

25.09.2015 | 15:34
Klubi i Partizanit ka surprizuar gjatë ditës së djeshme, ku ka bërë me dije se bashkëpunimi për të afruar lojtarë të rinj në …

Komentet: 0

Merkato e Veres - 2015

2015-06-01, 15:28 nga Admin

Lajmet e fundit nga te gjitha levizjet e merkatos se Veres 2015.

Komentet: 11

Keywords


Nderim Nexhipi

Shko poshtë

Nderim Nexhipi Empty Nderim Nexhipi

Mesazh nga Admin prej 2015-04-07, 17:34

Pozicioni: Mesfushor

Karriera
2014/15 - Partizani
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nderim Nexhipi Empty Re: Nderim Nexhipi

Mesazh nga Admin prej 2015-06-26, 15:01

Starova: Te Partizani nuk ka të paprekshëm. Nexhipi: Mjaft, më ka ardhur në majë të hundës!

Partizani i trajnerit Sulejman Starova që prej 5 qershorit ka nisur përgatitjet për pjesëmarrjen në Ligën e Europës dhe dje kanë zhvilluar miqësoren e fundit para takimit me Stromsgodset. Përgatitjet kanë ecur mirë tek të kuqtë, por ditët e fundit kanë treguar se situata nuk është shumë e qetë në kampin e kuq.

Tashmë është e dukshme se te Partizani ka një çështje “Nexhipi”. Trajneri Starova nuk e ka aktivizuar nga fillimi kapitenin e të kuqve, gjë e cila nuk i ka pëlqyer 31-vjeçarit. Pas miqësores së dytë me Renovën, por edhe para testit të djeshëm Nexhipi ka deklaruar se nuk është lojtar stoli. Për herë të parë, trajneri Starova ka folur dje edhe për ankesën e mesfushorit nga Shkupi. Starova ka vlerësuar kualitetin e Nexhipit, por sipas tij, te Partizani nuk ka të pazëvendësueshëm…

NEXHIPI kryesoreNexhipi: Mjaft, më ka ardhur në majë të hundës!

Nuk ka paqe mes kapitenit të sezonit të fundit (thuhet kështu, pasi dje u pohua se shiritin do ta mbajë Alban Hoxha), Nderim Nexhipi, dhe trajnerit Sulejman Starova. Kjo u pa qartë në fytyrën e Nexhipit dje që nga fillimi i miqë- sores me Laçin. Kapiteni i të kuqve edhe në miqësoren me Laçin nuk u përzgjodh nga trajneri Starova për të nisur sfidën dhe në vend të tij u aktivizua shkodrani Alsid Tafili. 31-vjeçari është hedhur në fushën e lojës vetëm në pjesën e dytë, por pas ndeshjes Nexhipi nuk ka duruar, duke shprehur mllefin që mban përbrenda.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 219
Join date : 07/04/2015

Shiko profilin e anëtarit http://partizani.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nderim Nexhipi Empty Re: Nderim Nexhipi

Mesazh nga Miri dem i kuq prej 2015-06-27, 18:08

se di po ne keto momente harmonia duhet te jete primare dhe jo acarimet e kota,,ndoshta eshte dhe fryrje mediatike pak,gazetat e bojn qimen tra noi her,pastaj miqsoret miqsore jane,lojtaret e ardhur do provohen dhe ata.

Miri dem i kuq

Numri i postimeve : 21
Join date : 20/04/2015

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nderim Nexhipi Empty Re: Nderim Nexhipi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi